bugün

(bkz: adres ver gelelim)
https://38.media.tumblr.c...mccfaLXQ1uqbk1bo1_500.gif
Buradaki tek erkek benim. Diğer erkeklerin mal olduğu gerçeğine katilmasamda kız gibi olduklarını fazlasıyla düşünüyorum.
ee diyelim öyle ne farkediyor yada sanane ?
(bkz: He yav he)
bu kadar cinsiyet ayrımcılığı ve kadın düşmanlığının olduğu bir ortamda bu tip misillemeler kaçınılmazdır. lakin tüm genellemeler gibi bu da yanlıştır.
Sen öyle deyince biz mal olmuyoruz ya.
benim yanımda diğerleride yandı.*
pardon beyler.
bacısının da sözlük erkeğinin de amına koyim. cinsiyetçi küfür edenin de amına koyim ya.
bu erkeklere karsı ne alıp veremediği var çözülemeyen yazar bir gün o pis amcığını aramızdan biri sikecek haberin yok (bkz: vermicem kuruyup gitsede vermicem).
(bkz: reel hayat)
(bkz: reel olmayan hayat)
(bkz: reel ne amk)
(bkz: üf yapmak)
Bacı, meme at kardeş. Feminist olma sınırını çoktan aştın sen. Vücudundan prim yapan kız durumundasın.
sırf bu konudan çıkarılan dersler :

erkekler zerre kadar laf sokmayı bilmiyor. kız yardıra yardıra yere gömmüş resmen ama hiç biriniz doğru düzgün cevap dahi verememişsiniz.

neden olduğunu bilmiyor değiliz. çünkü şimdiye kadar hiç birinizi aşağılamadık ve hep "sen bitanesin aşkım srn çok iyisin aşkım sen en iyisin aşkım " masalları ile size özgüven kazandırmaya aşılamaya çalıştık. yine de bazı gaza getiremediklerimiz olmadı mı tabiki oldu ama yılmadık.

şimdi size bakalım. hiç bir zaman türk kızı şöyle iyi türk kızı böyle iyi gibisinden biley dediniz mi? hayır tabiki
ne kadar gömebilirseniz o kadar gömdünüz hep. oysa ki rlinizde başka seçenek dahi yok bildiğiniz halde kızlara bok atmaya devam ettiniz.

şimdi ne mi oldu. size hep özgüven aşılamaya çalışan kızlar şimdi sizi yerin dibine gömmeye başladı sizin hareketlerinizden dolayı. ve siz daha karşısında konuşacak değil entry girip karşılık vericek cesareti bile bulamamışsınız.

şu boktan konu hakkında neden uzatıp durdum bende bilmiyorum ama içimde kalmasın ya.
yanlış bir genellemedir. böyle saçma bir baslığa da 23 adet entry girilmiş ya pes diyorum.
(sen neden girdin o zaman andaval demeyin biraz farkındalık olusturmak gerekiyordu.)
bacım "ebesinin hörekesi" değil örekesi olacak. (bkz: öreke)
ustune birkac sey daha eklenmesi gereken beyan.
sozluk erkeklerinin mal, abazan, gereksiz, ikiyuzlu, cikarci pislikler olmasidir.
baci bu noktayi nasil kacirmis hayret.
neyse ben duzelttim simdi.
(bkz: sus kız birgül orospusu)
(bkz: Kıçımın kenarı evrimini tamamlayamamış homo)
verdim eksini.
görsel
Tamamıyla katılmadığım genelleme.

Belki biraz sapıktık.
Sen mal görmemişsin diye düşündüren başlık.
Noktalama işaretinden sonra boşluk konulacağını bilmeyen bir mal iddiası.
Feminizmden anladığı "erkeklerin çükü kopsun, hepsi mal" olan hiper zeki ve entellektüel kişi önermesi.
ihtivâ ettiğim ilmî bilgilerin zekâtı ile bin yıl yaşayacak bir trol'ün zırvalaması.

not: sözlük erkeğiyim.
Başlığı açanın mal olduğu gerçeğini gözler önüne seren entry.