bugün

1.65 boylarında tercihen iri dudaklı, çilli, renkli gözlü ve gamzeli olmalıdır.
(bkz: Alexova Kevinchansky)
Afet.
uzun ince kalçası hafif büyük beli ince sarışın esmer fark etmez.
Rakı içerken kafa s*kmesin, bu ne içim bayıldı filan demesin, sakin yapılı olsun, biraz da sadakat. Kendim öyle yakışıklı filan olmadığım için, güzel kız talep etme hakkını da kendimde görmüyorum.
(bkz: esmer hatun)
(bkz: rockçı hatun kişi) ankara kızılaydaki cinslerinden olacak ama.
fiziksel özellik olarak 1.70-1.75 boylarında esmer hafif balık etli vücudu orantılı. kişisel özellik olarak dürüst.
Esmer olacak öncelikle, böyle kocaman bal rengi gözleri, küçük burnu olacak. Fazla uzun olmasada olur. Minyon olsun hatta.
Ben köpeği olmaya hazırım.
1.75 in altındaysa zaten siktirsin gitsin.
beyaz ten,bal dudak,iri göz.
saç rengi pek önemli değil, açık renk ten rengi, iri gözlü, dudaklar abartı olmayacak şekilde dolgun, uzun bacaklı, fit vücudu olan, spor yapmayı ve kendine bakmayı seven, 1.65-170 boyları arasında boyu olan, saatlerce oturup karşısında sadece onu izleyebileceğim kalem gibi bir hatun.
rakı içen, okumayı seven, kadın olduğunun farkına varmış; erkek gibi davranmaya çalışmayan, tartışmayı insani bir şekilde gerçekleştirmeyi bilen; olgun düşüncelere sahip, 1.65 - 1.75 boyları arası çok uzun olmaması, çok da zayıf olmayan; balık etli olmasını istediğim ve beyaz tenli, saçları siyah ya da kızıl ve uzun olursa; tadından yenilmez bir kadın.
yerinde konuşsun,rock müzik sevsin, kısa saçlı olsun, alkolde alsındır.
Yüzü güzele 40 günde doyulur gönlü güzele 40 senede doyulmaz..

Tip bir yere kadar önemli olabilir ama gönül güzelliğine aşık değilsem o benim için bir hiçtir. Sayılan özelliklerde zaten genelde vücut hatları olduğundan ortada beğeni değil abazanlık kol geziyor..
nefes alsın yeter.
Bana bakıp gülsün yeter.

(bkz: güldü verecek)
Erkek olup olmamak pek de önemli değil -beğenmek- için, aşık olmuyoruz sonuçta. *

Bence ne çok zayıf ne çok şişman, sarışın veya kumral önemli değil beyaz tenli büyük gözlü, dolgun dudaklı, ve elleri güzel olan şekilleri tam ayarında olan kızlar çok hoş görünüyor, ve az da boy varsa ne giyerlerse ne surerlerse cuk oturuyor.

Bu tip kızlarla hiç konuşmam * kıskançlıktan selam bile vermem.
boyu 1.65 civarında, esmer ya da buğday tenli, dudakları dolgun, ayakları güzel (çirkin ayaklı ise hiç gelmesin), güldüğünde gözlerinin içi gülen, sempatik, özellikle belinde ve göbeğinde kıl olmayan ve kilolu olmayan bayandır. ebesininki demeyin ideal hatun tanımı yapıyoruz şurda.
ha bir de klasik tiki konuşmaları yapmasın ve bana aşkm demesin.
Delik olsun yeter gibi bişey söylemicem ama yinede delik olsun yeter .
vurduran kız tipidir.
Namuslu dürüst ülkücü ve güzel kız.
Renkli gözlü olmayan bir kere. badem gibi olacak. Baktıkça dalıp gideceksin o gözlere.
Hafif balık etli,ayva göbekli, kıllarını almış olsun ve guzel baksın yeter.
görsel

sarışın, mavi gözlü, minyon yüzlü.
Güzellik konusunda çok seçiciyimdir fakat Herhangi bir sınırlamam yoktur. Yani uzun olsun, gözleri yeşil olsun gibi unsurlar belirtmem. Benim için güzel kız güzeldir, ister siyahi olsun ister asyalı.
güncel Önemli Başlıklar