bugün

dal taşak mı geziyor bu arkadaşım adada sorusunu akıllara getiren durum.

ölsün ibne.
ölüm allahın emri der ve kaderine terk ederim.
yılanı yakalayıp emdirerek çiviye çiviyi söktürürüm.
ablaya bak sakso çekmek için yol yapıyor* (çok fesatım)

ben kızı terkeder, arkadaşımıda bırakırım gebersin mk.

sikine sahip çıkamayan adama adam demem.
ada ıssız ise yılanın ne işi var. demek ki ıssız değil. soru çürüdü konu kilit + çöp.
ha dert.
çok mühim olan sorudur.

-burda senelerdir bekaret,izmir,ahlak tartışmaları yapan siz değil misiniz? anneler kutsaldır diyorsunuz ama bütün kadınlara patlak,yollu diyen siz değil misiniz? e bu durumda başka kadınlara küfrederken biri de sizin annenize gelip küfür etse herkes gibi karşılık gösterirsiniz değil mi?

edit:keşke sormasaydım, gereksiz, hepiniz vicdansızsınız.
Ellerine sağlık çok güzel sormuşsun izmirli olmadığım halde ben bile rahatsız oluyorum bu durumdan.
Anneni mi daha cok seviyorsun babani mi?
izmirli qızlar eqlesin.
görsel
yarısından fazlasının troll olduğu bi sözlükte yazarsın. haberin olsun.
Kendine göre rahatsız olduğu bir konuyu dile getirmiş ve sormuş hakkıdır. Ancak bana kalırsa sana yapılsa hoş mu demektense aklını kullanıp onları yerle bir etmek daha mantıklı. Hayır sana küfür edene aynı küfrü etsen gram gocunmayacak zaten git mücadele et bence.
gereksiz sorudur. Orospu çocuğuna soru sorulmaz. onlarda beyin yok, vicdan yok, asalet yok. Orospu çocuğuna orospu çocuğu der geçersin.
neden erkeklere sorulduğu anlaşılamayan sorudur. isterse kızların da yapabileceği bir eylemin erkeklere sorulması anlaşılamamıştır. ha dersen ki hormonal olarak bir kız meme emmenin hissiyatını anlayamaz o yüzden erkeklere soruldu o zaman cevap şu dur kadının emdiği başka bir organla aynı his.
true alıştırma yapıyor.

görsel
valla böyle yumuşak yumuşak ama bir kalça emmek değil. yalan yok.
Cevaplara bakıncı bir aydınlanma geldi bana. Emmiş kadar olduk.
güncel Önemli Başlıklar