bugün

neden uçtuğunu anlayamadığım başlık. şok etmiştir.
gazetenin YouTube kanalı açılmıştır.
http://www.sozcu.com.tr/2...em/sozcu-youtube-1473465/
fetömü ne fetösü fetö ne arar la bazarda.
bu gün ki saysını mutlaka alacağım ve saklayacağım

yıllar sonra torunlarıma ; bakın bu memleketin başına

hırsız bir dinci güruhu bela olmuştu, kendilerine muhalif olan

herkesi susturmaya çalışmışlardı da sonları da dar ağacı olmuştu

bu da o günlerin belgesi deyip göstereceğim.

herkese de tavsiye ederim.

hırısız akape uğur dündar ın, emin çölaşan ın

falan feto cu olduğunu iddia ediyor

hangi organımla güleceğimi bilemedim.
Korkusuz ile birlikte satılıyor bugün.
görsel
En büyük fetöcünün kim olduğunu hepimiz biliyoruz

Ama yargılanmıyor, sözde hukuk var.
işten ancak fırsat bulup, sözcü almak için köşedeki gazete bayii' ne gittim.

" komşu çok geç kaldın, gazete saat 9:00 bitti " dedi.

hem sevindim.

hem üzüldüm.

sevindim. mahallemde benden daha duyarlı insanlar vardı.

üzüldüm. bugünkü sözcü, gazete düşmanlığının ve özgürlüğünün tarihi bir belgesiydi.
(bkz: Sözcü gazetesi pkk seviciliği)
görsel
Yorumsuz.
yoo ben de okuyorum. şu ülkede gerçekleri yazan bir iki gazeteden biri. neden bok atmaya çalıştınki çomar kardeş.

edit: yalan yanlış etiket yapıştırmaya çalışıp sonra inkar edip ağlmayacaksın.
kaynak olarak gösterildiğinde tövbe bismillah bir gülme geliyor haaaaahhh falan değişik oluyor.

biraya sarmalık kağıt parçası.
günlük okuduğum ve takip ettiğim gazetelerden bir tanesi.
web sitesi cortlamış gazete.
eski haberler yayına girmiş.
2018 imsakiye, ramazan, sahur, iftar falan.
görsel
Türkiye’nin acınası durumunu gösteren gazete. Bu gazeteyi okuyan her şey kötü, sabah gazetesini okuyan her şey iyi sanır.
sağda akit neyse solda da sözcü odur. ikisi de bağnazlık nasıl yapılır adeta ders verir .
Kimi yazıp çizdikleri "yobaz" gazetelerin yazıp çizdiklerinden farklı olmayabilir ama değerli gazetecileri de ihtiva eden bir gazetedir.
Emin çölaşana fetocu diyebilmek için kafasını evde unutmuş olmak gerekir.
Birkaç gün içerisinde farklı bir manşetle gündem sarsacak gazete.

Uludağ sözlük’te Atatürk’e hakaret eden, cumhuriyet değerlerine hakaret eden, Kadınlara yönelik nefret ve şiddet söyleminde bulunulan ve moderasyon tarafından sırf ‘tanım oldukları gerekçesiyle’ dokunulmayan tüm entryler manşetten yayınlanacak.
ismailcim artık Twitter’dan ‘ifade özgürlüğü’ falan diye saçmalar.

15 dakika önce birisi izmirli erkeklere alenen hakaret etti.
Tepki gösterdiğim 2 entry 1 dakika içerisinde silindi.
Ama o hakareti yapan kişi hala yazar.

Kimi nasıl kolladığınız Türkiye manşetine oturacak.
gelmiş geçmiş en kolpa gazetelerden biridir. şu gazete kimi manşete taşısa veya ifşa etse yada mahkemelik olsa direkt beraat alırsınız.
Kapatılmalıdır.
Uğur Dündar, Yılmaz özdil, ismail saymaz, Soner Yalçın, deniz Zeyrek, Bekir Coşkun (rip) emin Çölaşan, Çiğdem toker gibi güçlü kalemlerin olduğu, Türkiye’nin en yüksek tirajına sahip gazetesi.
akit'in kemalist varyasyonu gazete
Ayasofya baş imamı hakkında saçma sapan bir haber yapmış olan gazete
Yılmaz Özdil in cenazesini camiye sokmayın derken dinin temel ilkelerinden biri olan Allah'a şirk koşmamaya zıt gitmiş,
istanbul sözleşmesi gibi dinle alakası olmayan bir konuya girip saçmalamış,

ilk defa dinle alakalı bir konuya değinmiş, faiz dinimizce haram, faizi kaldırın derken ekonomiye karışmamış, dinle alakalı konularda konuşmayacak da ne yapacak?
Hem bu adamın herhangi bir yetkisi var mı? Yok.
O zaman yok ekonomiye de el attı, yok merkez bankası başkanı yapın bari, bırakın boş muhabbetleri, asıl sorunlara odaklanın, 650 lira doğalgaz faturası gelmiş, dükkan mı işletiyoruz aq?
Ekonomi yaprağı yemiş, sözcü gazetesi de yandaş medya gibi konuyu değiştirmeye çalışıyor.
Sözcünün yazdıkları da "yobaz" olarak adlandırılan gazetelerden çok farklı değil ama sosyalist ve sol liberal (birgün, evrensel, radikal, y-cumhuriyet, diken..) basına tercih edilesidir en azından öyle pkk sevicilik yapmıyor.
sürekli yalan dolan yazan algı yapan ealist olması gereken yerde taraf tutan çakma gazetedir.