bugün

Sağlam malı var. Çek güzeli. Limon gibi kız.
Şımarık bir kız.
Aşık olmuştum bugün biraz sanırım soğudum beni kaybettin artık sen çok üzüleceksin...neyse 1 yaş büyükmüş benden yaşı da küçükmüş normal bu hareketler.
allah'ın izniyle şampiyon yasin obuz abimizin yancısı.
Çocuk ruhlu birisi. Başarısız.
gereksiz abartilmistir.
türkçesi az olan yarışmacı.
Psikolojik rahatsızlığı var. Otizmli gibi. Acun bunu bir heyete sokmalı. Cidden sıkıntılı biri.
ilk bir sevimli falan geldi de tam bir ruh emici.

adamın hayatını siker valla.
Canı sevişmek isteyen birisi. Bunalım nedeni bu. Acilen y.rrak yemesi lazım.
sercan buna nasıl aşık oldu tipe bak çay demle. aşırı itici, samimiyetsiz, sinsi görünümü var.
ilgi manyağı, sürekli adamı boğan tiplerden. sosyal medya balonu.
Survivor bittikten sonra biraz daha kaymağını yemeye devam edecektir acun sayesinde. Sonrasında yavaş yavaş zihinlerden ve ekranlarda düşmeye başlayıp kaybolacak bu çöplükte.
Ikınmaktan konuşamayan yarışmacı. Evet.
Önünü nasıl görüyor merak edilen
Kızın gözü yok.
Türk kezbaninin TV ye çıkmış hali.
bu kıza uyuşturu falan veriyorlar sanrıım. antidepresan da olabilir çünkü her şeye bu kadar kayıtsız ve ruhsuz kalabilmesi normal değil. var bunda bir şey ama ne...
survivor izlemeyip dışardan gören duyan birisi olarak survivorda o kadar güçlü, kendi kendine yetebilen güzel kadın varken bu her şeye ağlayan aşırı itici kadının konuşulması sinir bozucu.
Amk at kafası daha adam gibi Türkçe konuşamıyor gelmiş yarışmaya katılmış..
Şuna güzel diyen mağaradan falan çıkmış olmalı. Evet.
güzel değil de sağda solda gördüğüm kadarıyla tatlı kadın lakin sesini bile duymadım sadece dış görünüşünü diyorum böyle bi değişik bakıyo ya hani.
mimarlık okumuş akıllı yani.
Napıyo lan bu kız? Suya atlıyor, değişik hareketler falan yapıyor. Canlarımı elif'e veriyorum diyor o ne demek allah aşkına, gitti grri geldi falan noldu yani şimdi?
vallahi yıldırdın be kadın. ağzının türlü türlü şekillere girmesine mi kızayım, boktan türkçe'ne mi?
Çok saçmalıyor lan bu. Nasıl elenmedi hayret.
güncel Önemli Başlıklar