bugün

79 yazan atleti uzerinden hic cikarmayan adam. survivor muzesine hediye edecekmis cikista.
adaya geldiğinden beri iyiden iyiye esmerleşen şahıs. resmen renk attı adamcağız orada
adadaki halinden sonra bugün izleyince tanıyamadığım sanki daha da bir gençleşmiş survivor finalisti.
oğluna 1.5 milyar (1500 ytl)lık cep telefonu aldığını ve oğlunun bunu havaalanında kaybettiğini bundan sonra aralarının açıldığını anlatan daha sonrada elemeler sırasında duygu sömürü yapıp "sizin maddi durumunuz iyi olabilir benim o kadar iyi değil ama ben bunlarında üstesinden gelirim" diyen şahsiyet.

hikayedir, duygu sömürüsünden başka bir şey değildir. o hafta kızlara da laf atmış eğer erkeklerden birisi elenirse "girl power" adı altında hepimizi tek tek ellerler diye milleti galeyana getirmişti. nitekim oylamalar sırasında da böyle bir şeyin olmadığı açıkça görülmüştür.

(bkz: yazıklar olsun)
her hafta elenme tehlikesi atlatmış, yarışma boyunca 'ben dürüstüm, doğruyum' demesine rağmen sürekli elenme korkusuyla ona buna yanaşmış, Allah tarafından şans itibariyle finale kadar gelmiş, oğluyla olan durumu yüzünden son gece bir çok kişiyi ağlatmış, 5 oy alarak finale kalmayı başarmış, hırslı, azimli, milliyetçi, fazla bağırıp çağıran ve bugün gördüğümüz üzere saç ektirip boyaratak gençleştiğini düşünüğümüz finalist. *
nerden duydum bilmiyorum ama hatta yarışma bitmiş bile olabilir onu bile takip etmiyorum ama birisinin 4-5 hafta önceden yarışmayı bu adamın kazancağını söylemişti gittim baktım nasıl bir tip "bu birşey kazanamaz lan" dedim ancak şimdi okudum ki finale çıkmış e demek ki kazanak adam hakkaten buymuş.*
(bkz: koala)
sürekli ben şöyleyim böyleyim yanar döner değilim harbi delikanlıyım diye nutuk atan insandan bozma varlıktır. aslında kendisi öyle ahım şahım bir yarışmacı da değildir. sırf yaşı büyük diye herkes ona itibar etti o da bunu görünce bu durumdan kendine pay çıkardı.

kendisi için atalarımız bir söz söylemiş;

(bkz: boş teneke tıngırdar)
Survivor'ın en delikanlı yarışmacısı.Yarışmadaki nev-i şahsına münhasır ve lafını esirgemez tavırları ile pandelis denen öküze pantalis demesiyle sevilesi bir insan.Yalnız son finalistin seçildiği yarışmada boyanmış saçları ve mimikleriyle fazla tamer karadağlı izledi izlenimini verdi bende.
tam adı derya durmuşlar olan insan.****
survivor türkiye yunanistan'ı kazanan yarışmacı .(#1071024)*
final yarışmasında yunanlı rakibini denize döken yarışmacı.
*yunanlıların eline veren survivor şampiyonudur.
oğlunun adı doğukan'dır.

(bkz: gereksiz bilgiler)
yarisma aninda ihlas suresini okuyan yarismaci.
türklerin içinde, en delikanlı olanı. adam sokak jargonunu iyi konuşuyordu vesselam *.
(bkz: dertler derya)
yunanlıları tekrar denize döken yarışmacı.

(bkz: tarih tekerrürden ibarettir)
top tekniği vasat olan survior yarışmacısı. finaldeki penaltılarda neredeyse gümlüyordu.*
her fırsatta delikanlıyım(!) diyebilen, yaşına saygı duyma isteğini körelten varlık..
(bkz: saman altından su yürütmek)
hala 250 bin dolarını alamamış yarışma birincisi.
ilgili haber ;
http://www.vatanim.com.tr...d=111230&Categoryid=8
nedense hep bbg nin erayini hatirlatir huzunlendirir bu adam beni hep...

(bkz: bbg eray)
(bkz: derya durmuşlar)
(bkz: derya büyükuncu)
(bkz: survivor ünlüler gönüllüler)
efendi adam, olaylara bulaşmıyor diyordum. ama öyle değil ya, adamı kimse sallamıyor.