bugün

Olmadı hadım edelim.
Kafatasçı zihniyette olanlara getirilmesi gereken yasaktır.
gelmesi gerekendir. estonya, finlandiya vatandaşından fazla üre başkasının ülkesinde sonra bebeğime bakamıyorum. ne güzel iş ya. bende 100 tane çocuk yapıp tüm sözlük yazarlarına bi tane yollasam ister misiniz?
Hamile kalanlara kürtaj uygulanmalıdır.
katılıyorum! hamile olan varsa kürtaj uygulansın.
Yiyeceklerine kısır edici ilaç koyulmalı acilen.
Keşke hepsi imha edilse.
suriyeden kaçışlarını zikişerek kutluyor agalar...
savaş sırasında doğum hızının artması, psikososyal bir oluşummuş.

insanların "neslini devam ettirme" şeklinde çok ilkel bir refleksi varmış.

doğal afet, savaş gibi durumlarda ortaya çıkarmış.

kaynağı bulamayacağım ama böyle bir durum var.
Saçma sapan konuşmayın.
10 sene sonra foşik tc bizi hadım etti demelerine neden olacaktır. En temizi geri yollamak ama 3 milyarı ayakkabı kutusuna atacaklar daha.
suriye'lileri neden alıyoruz biliyor musunuz? yarın öbür gün "sizi bunlar bu hale soktu bakın, alın size imkan, saldırın" demek için. tahmindi sadece. türk-islam ordusu adı altında bir ordu hazırlanıyor, bilginize. ben bir afgan olsam türkiye'yi beklerim mesela. bir afganın beklediği de budur. diğer türk devletlerinin beklediği budur. mezhep pürüzlerini de temizlersek işler çok daha kolaylaşacaktır.
Ya siz ne anlatıyorsunuz, ne saçmalıyorsunuz dediğim başlık. Bu ülkede doğum için, hastane için sosyal güvencesi olmadığından hastaneye gidemeyen insanlar varken, bu onursuz, haysiyetsiz, gurur yoksunu mülteci piçlerin ilaçlarını dahi biz ödüyoruz. Bu orospu çocuğu neden çocuk yapmasın? Yapmaması için bir neden yok, doğum bedava, tedavi bedava, devlet yardım yapıyor, okula başlatıyor, eğitimini veriyor, üstelik vergi bile vermediğin enayi bir devlet yapıyor bunu. Cebinden kuruş çıkmadan çocuk sahibi oluyorsun, online oyundaki item hediyesi gibi aq. Hiçbir şey vermeden sahip oluyorsun. Şimdi tekrar soruyorum, devlet bu kadar enayi iken, bu orospu çocukları neden çocuk yapmasın?
Bu gidişle kendi ülkemizde mülteci durumuna düşecegiz.

bu yasak derhal getirilmelidir.
katıldığım ve eklemek ihtiyacı duyduğum kampanyadır. Bu orospu cocuklarinin ulkemden defolup gitmeleri olmadi soylarinin kurumaları icin maddi olarakta destekte bulunmaliyiz hatta operasyonlari uzun adamin yandan akrabasi olan bir saglik kurulusuna yaptirma ve olaganustu paralar kazanabilecegi fikri bi yolu ile duyurulabilinirse hemen baslanilabilir
dns ayarlarını degistirir yine ürerler.
sokaklarda eli yüzü düzgün Suriyeli gören var mı alayı çingene gibi. kucağında sırtında 5-10 çocuk ömrü boyunca Suriye'de ne olarak geçimi sağlıyordu bunlar çok merak ediyorum.

Kesinlikle başlatılsın yoksa bunlar ürüye ürüye bizim bütün huzurumuzu bozacaklar.
Her erkeğin cüzdanında her kadının çantasında bulunan kondomlarin bir suriyeli dilenciye verilerek desteklenebilecek kampanya dir.
Desteklenilesi kampanyadır. Öyle bir ürüyorlar ki pireleri kıskandırıyorlar. Kontrolsüz üreyen rahatsız güruh.
üreme bireysel haktır önlenemez. onların dölleri akp liler için çok önemli. neden ben de bilmiyorum ama çok seviyorlar, onlar üreyince mutlu oluyorlar.
Desteklenmesi gerekir.

elin çingene kılıklı araplarını görmek sinir sistemimi alt üst ediyo.
Bir de yapışık bir de yüzsüzler.
Ulan sen savaştan kaçmışsın gelmişsin benim ülkemi babanın malı gibi kullanıyorsun, gel gör ki canının derdine düşeceğine sıçar gibi ürüyosun ve doğurduğunu kullanarak tüm dünya'ya ajitasyon yapıyorsun! S*ktir git!
(bkz: köpek gibi üremek)
mültecilerin yaptığı doğum sayısı danimarkayı, finlandiyayı geçmiş durumda.
Hepsi yok olsa da kurtulsak.
0:00 4:04
Başlığın devamı "Bizim ülkemizde oldukları sürece "dır.
güncel Önemli Başlıklar