bugün

Bir Türk olarak artık yeter diyorum. Gün geçtikçe Suriye kökenli yurttaşlarımız daha çok ırkçılığa maruz kalıyor.

Ya en son yaşanan olay olarak bu kardeşlerimizin plajlara bile alınmaması? Bu bana güney afrika apartheid rejimini hatırlatıyor.

Bu ırkçılığın sonu iyi değil, bu sokaklarda Suriyeli avına kadar gider. Ülke olarak kendimize çekidüzen vermeliyiz.

Suriyeliler kardeşimizdir diyerek yazımı noktalıyorum.
az bile olan ırkçılık. hümanizmini sikerler, o bayıldığın suri kardeşlerini de al siktir git burdan! istemiyoruz ulan!

evet ırkçıyız.
hala utanmadan arlanmadan entegrasyon diyen var. çok bayılıyorsan evine alıp entegre et orospu evlatlarını.

türk kültürünü benimseyenler sadece türkmenler. o da suriyelilerin 1/4'üne tekabül ediyor. geri kalanı benim vatandaşım falan olamaz. siktirsin gitsin cehennemin dibine!
Biraz irdeleyin ''Suriyeli istemiyoruz'' diyenlerin kendilerinin de mülteci olduğunu görürsünüz.
Nasıl bir zamana denk geldik arkadaşlar...
Az önce instagramda bir video gördüm, konfeksiyonda çalışanları tanıtan video, Suriyeli, Afgan, iranlı çalışanlar vardı, türk yoktu.
işimizi, aşımızı elimizden alanlara sempatiyle bakacak değildik ya,
Hem devletten mülteci maaşı al hem benim işime el koy hem de benden sempati bekle,
Yarrağımı alırsınız,
Suriyelilere hiçbir zaman sempatiyle bakmayacağım.
Siktirsin gitsinler ülkelerine,
Bayramda rahatça ülkesine gidip bayramlaşabilenler Orada rahatça yaşayabileceklerinin de ispatıdır.
Bunlara çanak tutanların da ben taaaa...............................
Çekelez kadar beyni olmayan fırıldakların, ülkenin geleceğini üç kuruşluk menfaatleri için satıp, Arap propagandası yapmalarına artık kimsenin şarşırdığını sanmıyorum. Ayrıca alakalı, alakasız her mevzuyu 15 Temmuz’a getirip sahte kahramanlık hikayeleri yazmaya çalışan kırmalara bilsinler ki, birbirleriyle ete parmak ilişki yaşayan, elbirliğiyle devlet kavramının içine eden, o bakanlık sizin, bu bakanlık bizim pazarlığı yapan, iki grubun çıkar çatışmasını destan diye ancak; “ehonomi çoğ eyi yiğenim herkeşin cebinde 5 milyarlık telefon var” diyen dayılara yedirirsiniz. Önce fetönün siyasi ayağının araştırma önergesini kabul edip, içinizdeki dokunmaya gücünüzün yetmediği kelle fetöcülere yol verin de samimiyetinize bi parça olsun inanalım. Allah’ın pembe götlü teletabileri sizi.
Evet sonuna kadar ırkçıyız. Benim vatandaşımdan başka hiç kimseyi istemiyorum. sığınmacı veya sonradan vatandaş olmuş Suriyeli veya Afgan istemiyorum! Defolup gitmeliler!

görsel
güncel Önemli Başlıklar