bugün

türkiye'yi bir katil devlet haline getirip, bok çukuruna sokmak isteyenlerin referans gösterdikleri mültecilerdir.

toplam sayıları 25.000
suriye'nin nüfusu ise 20 milyon.

kilis'ten bir vatandaş şunu söylüyor;
"mülteciler ceplerinde tomar tomar parayla geldi"

hatay'dan bir vatandaş şunu söylüyor;
"onlar suriye'nin pkk'lıları, herkes esad'dan memnun, benim akrabalarım var suriyede sürekli görüşüyorum, onlar memnun..."

aslında suriye, türkiye'nin yapamadığını yapıyor.
biz bölücü örgüt mensuplarının gösteri yapmasına kayıtsız kalırken, suriye gerekeni yapıyor.
biz molotof kokteyli atanı cezalandırmazken, suriye cezalandırıyor.

işin özü şudur.
bu suriye'li muhalifler abd'den para aldı ayaklanma çıkarmak için, ama başarılı olamadı, başarılı olamayınca da türkiye'ye kaçtılar ve türkiye de kendini sorunun odak noktasında buldu.

abd bunu tunus'ta başardı, mısır'da başardı, libya'da başardı...
ama suriye'de başaramadı.

tüm dünya da bunun böyle olduğunu biliyor.
yoksa, aksi olsa suriye'ye çoktan girilmişti. şimdi süre üstüne süre veriliyor.

ana felsefesi "yurtta sulh cihanda sulh" olan bir devlet bu oyuna gelmemeli.
(bkz: suriye den kaçanları misafir eden türkiye/#15020672)
türkiye nin başına beladır biz türkler sığınsak kanasla tek tek indirirler sınırda.
bir zamanların peşmergelerini hatırlatır. neyse kemikleri sızlamasın tontonun.
hükümet ve devlet nezdinde kütahya simav ve van erciş halkından daha değerli olan coğu sözde olan mültecilerdir. çoğu sözde mültecidir çünkü sığınma talebi ile gelerekten silahlanıp savaş hazırlıkları yapmakta ve bu sözde mülteciler yüzünden ise esadda pkk'yı silahlandırmaktadır. yani olası bir savaşta, esad'ın pkk ile türkiyeye eş zamanlı saldırmasına hükümetin de sözde mülteci ! askerlerle misilleme yapmasına sebep verdirtecek kan canavarlarıdır. savaş olmazsa ise pkk'nın suriye destekli aşırı büyümesine engel olunamadığı gibi bu kan canavarları türk milletine ağır bir yük getirtecektir. yani olan türk ve kürt halkının birlik beraberliğine, bizlerin bütünlüğüne olacaktır. illaki bu sözde mülteciler ve rte'nin islam liderliği hırsı yüzünden kan akacaktır. türkiyede kalmaları halinde ise kim bilir belkide 2039 hatay referandumunda hatayın suriyeye bağlanması için oy atabilecek olan sözde mültecilerdir.
genelde isyancı kürtlerdir.
yüz buluyorlar ki şımarıyorlar dediğim kitledir. onlar bile reklam olsun diye çağrıldıklarının bilincinde ve bunu sonuna kadar sömürüyorlar.
ülke açtan açıktan geçilmiyorken besleyecek ekstra 30 bin kişi daha, pardon terörist.
Recep Tayyip Erdoğan: ”Özellikle ‘senin teröristin kötü, benim teröristim iyi’ mantığının ortadan kalkmasının gereğine inanıyoruz. Türkiye’nin uzun yıllardır terörle mücadele noktasında diğer ulusların bu noktada ‘Biz sizdeki terör örgütünü bir terörist örgüt olarak görüyoruz’ lafını artık yeterli görmüyoruz. Bu konuda gerekli uygulamayı bekliyoruz” dedi.
gaziantep ıslahiye kampında türk bayrağını indiren mülteciler.
sınırdışı etmekle kalmayıp direkt esed in sarayına götürülmesi gereken orospu çocukları.
esed ne yapacağını bilir.
http://gundem.milliyet.co....2012/1570391/default.htm
edit: imla.
haberler:
Suriyeli sığınmacıların marketlerde işlemlerin ağır yürüdüğü, kendilerine yeteri kadar su verilmediği, klima ve buzdolabı verilmediği iddiasıyla eylem yaparak, çevreye taş atan gruba polis biber gazı ile müdahale etti. Bir süre sonra durulan olaylar, Suriyelilerin yeniden eylem yaparak taşkınlık çıkarması üzerine polis ve asker biber gazı kullanarak olayları bastırdı.yo

yorumum:
arap yağı bol bulmaya başladı yine anlaşılan.
haindirler. toprağımıza gelecekler sayemizde yiyip-içip, güvenli şekilde yaşayacaklar sonra da gelip bayrağımızı indirecekler. böyleliklede akp'nin vatan sevgisini görüyoruz.
Arkadaşlar 50 kişinin yaptığı olay için ilk önce 40.000 daha sonra da 20 milyon kişiyi, ardından da kendi başbakanımızı suçlamak çok aptalca okunuyor. Bu olayların çıkartanların bir an önce sınır dışı edilmesini talep ediyorum.
Geldikleri yeri unutup burada isyan çıkartacak kadar dengesiz fakat bir de "acaba neden durduk yere isyan çıkartıyorlar ki?" diye düşündürecek kadar da ilginç bir durum.
Bugün Suriyeli mülteci dedikleri Esad muhalifi Abd beslemesi terörist köpeklere 2000'den fazla son model buzdolabı dağıtıldı hem de bizim paralarımızla.
bu orospu çocukları aldıkları yardımın üstüne bir de market taşlayıp polis vurmaya başladı hay amına koyim bu nasıl iş ya. tekel işçilerine ya da hakkını arayan üniversite öğrencilerine davrandıkları gibi davransalar ya polisler arkadaş benim aklım almıyor şu noktada niçin bunların kafasında da job kırılmıyor. hadi bunu geçtim, ulan elli beş bin kişi oldu bu it sürüsü siktirsinler gitsinler ürdüne, lübnana arkadaş size bizim paralarımızla silah yemek ilaç verenin de amına koyim sizin de amınıza koyim soktuğum barbar suriyeli arapları.
suriyedeki pkk el kaide bilumum terör örgütlerinin tek isim altında türkiyeye sığınmış olanı. bütün pis işler bunlardan dönerken abd destekli ayaklanma çıkarmak istediler fakat suriye bir tunus bir libya bir mısır bir ırak kadar zayıf değil abdnin dikkatine.
orospu çocukluğu yapan mültecilerdir.sığındığı ülkeye ihanet ederler.
marketlere otobüslere para vermeyip polis vurmaları üzerine bir de hastanede doktora bize iyi bakmıyorlar diye saldırmaları artık gerçekten sinir sabır falan bırakmamıştır. çıktım yola orospu cocuklarının kampına misket bombası fırlatıcam. başbakan hani polisini çok seviyordu neden şu yetmiş bin kişi olmuş it sürüsüne bi ayar çekmiyor. yeter artık siktirsinler gitsinler nereye gidiyorsalar biz karnımızı doyurduk bu köpek soyu kaldı defolun gidin amına koyduğum piçleri bizim paramızla yaşıyosunuz geberin kimseye faydanız yok neslinize tükürdüğüm soysuz köpekleri bunları kim aldıysa bizim ülkemize lanet olsun aldığı kararın. asker bastırsın şu pezevenkleri ve göndersinler artık herkesin temennisi budur.
türk doktorlardan güneş kremi ve güneş gözlüğü isteyen sığınmacılardır.bu davranışları türkçe'de ki bir deyimi akılla getirir. (bkz: am bulup kıllısını aramak)
not : zorla adamın ağzını bozdururlar.
en kısa zamanda geldikleri gibi giderler mi acep. böyle olmamalıydı, daha sıkı denetime tabi olmalılar.
gaziantep olayında parmakları olduğunu düşündüğüm zevatlardır , rus bir yetkilinin adını hatırlayamadım bir sözü vardır '' evi camdan olanın başkasının camına taş atması saçmadır. ''

Bu arada benim gazim , şehit yakınım kıtlık çekerken güneş kremi ve güneş gözlüğü isteyecek kadar yavşaklardır.
bir an önce kargo uçağına bindirilip esad ın sarayına gönderilmesi gereken kitle.
her zamanki gibi baş tacı oldular bu ülkede.
zaten türk ten başka herkes baştacı bu ülkede.

ulan darwin acaba haklımı diyorum bu yaratıkları görünce.
türkiye'nin dört bir yanında fink atmaktadırlar.

(bkz: bursa caddelerinde dolaşan suriye plakalı araçlar)
kendi vatanlarında kargaşa çıkardıktan sonra ülkemize sığınan ve aynı kargaşalara buralarda da devam eden mülteciler.
adıyaman yurt-kur'da kalan mülteciler adıyaman'ı beğenmediklerini söyleyerek burdan gitmek istediklerini söylediler. polis çok zor bir şekilde olayı bastırdı. gerçi bizim vatandaşlarımız olsaydı 5 gaz bombası kişi başı 3 jop darbesi yeterliydi. savaştan kaçıp geldiği söylenen kişilerin huzurlu bir kenti beğenmediğini söylemeleri savaştan kaçtıklarını iddia etmek saçma olur. mülteci adı altında gelenlerin ne istediğini merak ediyorum. devletin yurdunda kalıyorsun. daha yeni yapılmış yurtlar. her odada banyosu var rahat geniş odalar bile bunları rahata erdirmiyor. lan devlet bana desin yurtlarda beleş kalacaksın koşa koşa milyon adam başvurur. merak ediyorum acaba bu adamları türkiye'ye getirilirken ne vaadedildi?
güncel Önemli Başlıklar