bugün

Yeni yazardır. hoş gelmiştir... *
sevdiğim bir dostum.malum online oyunda edindiğim bir dostum.şuan da beni merak eden ve ''lem ben ben kaaya '' sözcükleri ile beni tanıyan dostum.
klas insan 7. nesil yazar kardeşimiz hoş gelmiş
hani başlayıp da sonunu getiremediğimiz filmler vardır ya, hem merak ederiz ama bir türlü olmaz hep bir engel çıkar ve izleyemezsiniz işte yazdığı entryleri o derece merak ediyorum.
unutulmayan, unutlmayacak olandır. sertap o sözleri bana değil bir başkasına söylemiş dostum diyesim gelir her gördüğümde. "unutursun için yana, yana" biçiminde. yok kardeşim, yok öyle bir şey.
çok samimi hızını alınca da gayet iyi entryler dö$eyebilme yeteğine sahip bir yazar.
gördüğüm kadarıyla; cool görünmeye çalışan liseli özenti ergenlerden nefret eden yazar.
kanımca sözlükte sükse yapmaya çalışan yazardır. sol framei içeriği aynı olan gereksiz başlıklarla doldurup sadece kendisini küçük düşürdüğünün farkına varmalıdır.
(#13358322) iyi yazmış..
(#13389580) toplumsal mesajın dibine koymuş.
ona buna uludag nickini vermeye kasan yazar.
ilgi isteyen yazar.
sevin bu yazarı.
Satanistlerin şeytana taptığını uzun ve titiz araştırmalar sonucu ortaya çıkarmış yazar.

ve gene uzun araştırmaların bir ürünü: islam a inananların çoğunlukla müslüman olması... bu eser kesin çok satar.

başarılarının devamını diliyoruz.
(bkz: #13532835)
nen var gülüm. anlat hele bi.
edit: (bkz: #13532918) bu mu len dert? bitmişsin daha ne diyeyim. kelin ilacı olsa kendi başına sürer hocu. seviyorsan git konuş bence.
sabah sabah güldüren yazardır:

(#13538097)
(#13538116)
kalp şekliyle kafasını bozmuş olması muhtemel yazardır.
(#13538500) Picasso'nun yazar versiyonu*
yaran başlıklarda sınır tanımayan yazar. çok iyi yazıyor ama. ilgiyle takip ediyoruz, saygılar.
katana nın ne demek olduğunu araştırmamı sağlayan takıntılı yazar.
nickaltına girdiği entry ile sözlük formatından sınıfta kalan yazar. bir de yedinci nesil olacak.
Kesinlikle haklıdır. Ayrıca sinirlenince çok yakışıklı olurmuş bayanlara duyrulur.* (#13742716)
adriana lima ve daha nice güzeli bir entrisiyle yerin dibine sokmuş kafası güzel yazar.
an itibariyle adriana lima ve katy perry'ye bok atan troll.
rihanna da nasibini almıştır kendisinden.
(#13982469)
ilgi çekmeye çalışıyor ve bunu başarıyor.
şu sıralar, gelsin millet nick altıma yazsın diye çırpınan yazar. eee haksız da sayılmaz, bu sularda kimin nick altı doluysa hep saçmalayanlar değil mi?

al bu da benden sana hediye? kocaman öptüm.
illüminati çarpıcak haberi olmıcak mazallah.