bugün

üzmüştür. neden? zira bir 20-25 yıl kalsalardı da öyle geberselerdi. açık ve net.
Suphi'nin Ölmesi güzel beni mutlu etti Lakin Türkiye'nin Muz Cumhuriyeti olduğu Tescillendi.
Balini skeym senin dedirtmistir.
ölmemiştir. gebermiştir.
kızın ailesi işin içinde mi acaba diye meraklandırmıştır.
hadi zebanin bol olsun, kazıkları yağlamadan alma sakına hahahahaahahahaha.
Öldüğüne inanmıyorum.
Umarım ölüp kurtulmamıştır.
Cehennemin en dibinde yanarsin inşallah. *mına kodumun iti.
ne olursa olsun o da bir insan ve ölümünün ardındakiler bulunmalı ve cezası verilmeli. Burası dağ başı değil. #herkesiçinadalet
Kız kardeşin önce tecavüze uğrayıp sonra bilekleri kesilip ardından yakılmadığı sürece bu konuda yorum yapma. Bak ben yapmıyorum.
ölüsü bile hiçbir mezarlığa gömülmesi kabul edilmedi. En sonunda bilinmeyen bir yere gömdüler. Azabına tez zamanda kavuştu.
bıçak sırtı bir durumdur.

şerefsizin önde gidenidir. toplumda yeri olmayan bir kımıl zararlısıdır...
peki bu hapiste öldürülmesine sevinmemizi gerektirir mi?
eğer mevzu basis ölümse avusturya 2009'da joseph fritzl denen herifi öldürmesi gerekirdi. bilmeyen için bu orospu çocuğu öz kızını bir mahzene kapatıp 24 yıl boyunca tecavüz ediyor. çocukları oluyor, birini diri diri fıında yakıyor...
eğer ilahi adalet hapiste ölümse bu herifi avusturya çoktan katletmişti.

suphi denen pisliğin ölümüne sevinmek, orman adaletini beraberinde getirir ki kim kimi keserse olur orada. yani boktan bir mesele. öyle boktan bir mesele ki, neyi savunacağını şaşırırsın.
yanlıştır, hukuksuzluktur. ceza almış bir adamın böyle öldürülmesi ahlaki bir şey değildir.