bugün 2147 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

sumuklu bocek

 1. 0 0
  (bkz: sümüklü böcek)
  #5815470
 2. 1 1
  6. nesil yazar, hosgelmis.

  peynirciks bugun hasta, gelemedi ortmenim!
  #6412544
 3. 1 1
  aaa! ben *

  hoşbulduk yaa! vala bu karşılamayı sevdim. ee şey, 6. nesil yazar ne yaa?

  önceleri -çook önce diyeyim de- ekşi sözlük, itü sözlük, uludağ sözlük gibi sözlükleri ansiklopedik bilgi veren sözlükler sanıp arada afallayan bi sözlük kullanıcısının işin içyüzünü öğrenmesiyle sık sık merak ettiği kişileri sözlüklerden okuyarak en iyi mizahçıların buralarda yuvalandığını farkedip kendini geliştirmek ve bi gün rüzgardan daa hızlı espri yapabilmek amacıyla okulunuza kaydolmuş bulunuyorum. hiç bi gün günlük 1000 entry yazamıycam ama laf olsun diye yazmıyorum. önce kendim test ediyorum, ben gülüyorsam buraya kaydetiyorum. ciddi konularda da yazıyorum, ayol ben ne diyorum, sanki soran oldu da...

  defoldum!
  #6424918
sumuklu bocek ile alakalı başlıklar