bugün

efendim hepimizin bildiği geleneksel inisiyatiflerimiz vardır;su hakkı yaşça daha küçüklerin,sofraya oturmada öncelik büyüklerin yani yemeğe ilk kaşığı sallama hakkı yaşça büyüklerin olduğunu cümle alem bilir;peki teknoloji çağında dans ederken tek bir bilgisayarın olduğu evde öncelik hakkı kimin?işte insan burada jüriye gider,anne baba ve çocuklardan oluşan jüri acaba neye karar verir...olmadı evden dışarı çıkalım oficiel yerlerdeki hiyerarşide bile aynı karmaşa yok mu.belki de bu konuda en bağlayıcı yorumu diyanet işleri yapmalı ne dersiniz;hani evrensel ahlak kurallarını paralel kesen teolojik(dinsel) dogmalar toplumun inisiyatiflerini tayin eder belki de kimbilir.''yok abi sanmam değil evrensel ahlak kuralları, diyanet hutbesi bile olsa bilgisayarın başına ilk ben oturacağım.''deniyorsa o zaman allah kolaylık versin...

(bkz: ben senden 1 gb büyüğüm)
anneler ve babalar genelde evdeki bilgisayarla pek fazla uğraşmazlar. o sebeple bilsayar çoğuzaman abi yada ablaların öncelikli kullanma hakkına sahiptir. onlar ne zaman bıkarsa sıra size gelir...
(bkz: benim)
'ilk oturum açanındır.' şeklinde cevaplanacak yeni nesil bir sorunumuzdur.
öncelik bilgisayar bilenindir sonra msn açmasını bilen sonra esc yi hemen bulabilen sonra mouse yi çift tıklatabilen ve en son bunları yapamayandır.
elbette bilgisayar ergenindir.
anne-oğlum o senden küçük otursun hevesini alsın şu şeytan icadından.

büyük çocuk-bundan sonra susuzluktan geberse küçük müçük demiycem suyu dikicem tepme görsün bakalım o.

küçük çocuk-anneeeeee şuna bir şey söyleee!
söz kiminse onundur.
(bkz: yazarın)
internet faturasını ödeyenin.
güncel Önemli Başlıklar