bugün

ortaya para yerine oyuncuların üzerlerindeki elbiseleri koyduğu ve her kaybedişte bir parça elbisesini çıkardığı, seks öncesi eğlence amaçlı oynanan oyun.
don - atlet kalındığında önce donunu çıkaran insanlara rastlanan eğlenceli bir oyundur.
konuyla ilgili çok güzel bir video için:
http://youtube.com/watch?v=1Kkn-mbK0sU
bir kız arkadaşımın cep telefonunu karıştırırken hayretle gördüğüm telefonda da oynanabilen oyun.
bir yurdum kahvesinde bildiğimiz göbekli kahve dayıları arsında oynandığı vakit istenmeyen görüntülere sebep olabilecek tehlikeli bir iskambil oyunu.
oynamayın işin sonu kötü tarzında oyunlardan biri....
yönetmenliğini emel keleşoğlu'nun yaptığı güzel bir kısa filmdir. '' hiç bitmeyen bir oyun '' cümlesi herhalde her şeyi özetler.
türkiyede ne yazik ki pek yaygın olmayan güzel bir oyundur. bu oyunu fasülye karşılığı tombala oynayan zihniyetle oynamak istemezsiniz.
bir an evvel "all in" cekilesi oyundur.
olurda bir gün ahmet çakar, lost'da ki benjamin linus, birde kenan ışıkla ev arkadaşı olursam sittin sene oynamayacağım oyun olarak tarihteki yerini alacaktır.
bu yaz oynadım. zevkli değil paso soyundum. o kadar yani.
Uludağ sözlük istanbul strip poker zirvesi neden yapmıyoruz? Tabi kızlar da gelmeli.
Turkiye'de poker oynamak yasak malum. O yuzden kumar olarak Arkadas arasinda oynanabilecek tek heyecanli ve eglenceli oyun turu budur.

Friends'de boyle bir bolum vardi. Yanlis hatirlamiyorsam Joey kizlari soymaya calisirken sonunda en fazla kendisi soyunuk kaliyordu.