bugün

Özelde ne kadar yaladıysa yetmemiş başlığa taşmış.
irşad ederse herkesi sevindirir.
nerede kanıtladın sahtekar?
birkaç kişiye şirinlik yapıp senden yana olmalarını sağladın.
bir iftiraya kurban giden insan bu kadar rahat dolasmaz suçluyu bulana kadar rahat etmezdi. seni rahatlığın bile ele vermeye yetiyor.
ama hiç rahatlama. o hakaretin capsi var ve yaptığın da tc kanunlarına göre suç.
ben atatürk'e hakaret edenlere hakaret ettim. entry hala duruyor. hakaret etmesen zaten üstüne alınmazdın.
(#43451419)

--spoiler--
nerede kanıtladın sahtekar?
birkaç kişiye şirinlik yapıp senden yana olmalarını sağladın.
bir iftiraya kurban giden insan bu kadar rahat dolasmaz suçluyu bulana kadar rahat etmezdi. seni rahatlığın bile ele vermeye yetiyor.
ama hiç rahatlama. o hakaretin capsi var ve yaptığın da tc kanunlarına göre suç.
ben atatürk'e hakaret edenlere hakaret ettim. entry hala duruyor. hakaret etmesen zaten üstüne alınmazdın
--spoiler--

bi de yüksek lisans tezi mi yazıyor bu? Hem "suçlu olsan bu kadar rahat olamazsın" diyor hem de "hakaret etmesen üstüne alınmazdın" diyor. Şimdi bu çocuk gergin mi yoksa rahat mı düzgün bir karar verelim.

Ha bi de ortada gerçekten atatürk'e hakaret olduğuna inanıyorsan ve sen de gerçekten atatürkçüysen cimere ya da başka merciye şikayet edersin. ben atatürkçü olacam, birileri atatürk'e hakaret edecek ve şikayet etmeden duracağım öyle mi? Şerefime yediremezdim be.

hem yobaz hem manipülatör bir hebennekanın bitirme tezidir. Biraz haysiyeti varsa kafasına göre adam karalayacağına edebiyle sussun.
iş, yüksek lisanstan nerelere geldi usta.

Buğday rekolte fiyatları üzerinden bile en az 12 kişinin birbirine girebileceği bu sözlükte yazmaktan gurur duyuyorum.