bugün

şu an her tweette gördüğüm bi hastag. bi tarikat evinde 45 öğrencinin tecavüz edildiklerine ithafen. unicefe duyurmaya çalışıyorlar.

edit: hemen tt'de ilk 4'e girmişler zaten.
wtt'de birinci sırada.

Sen benim ülkemin savunmasız 45 çocuğunun kılına zarar verirsen seni dünyaya değil galaksiye dahi rezil ederim piç.
burada rezil edilme söylemi yapan herkes tecavüze ve tecavüzü örtüp üstünü kapatmaya çalışan herkese çanak tutan birer orospu çocuğudur.

çaycısından, o orospu çocuğunu taaa 96 yılından bu yana çocuk tacizi davası görülürken terfi ettirene dek herkes hesap verecek. o ensar vakfı denilen yer kapanacak.

dünyaya rezil olan türkiye değil çocuk tecavüzcüsü orospu çocukları, pedofili kahpe soyları ve bunların yandaşlarıdır.

Edit: onur duyuyorum arkadaşlarım ve kendim adıma. Twitter'da 100 kişi saat 20.30 sularında örgütlendik ve 3 saati bulmadan 250 bin tweet sayısına ulaştık. Biz başlattık siz desteklediniz. Var olun. Bu siyasal islama sığıman pedofili kahpelerin soyunu kurutacağız.

Gazeteci mustafa hoş bu çocukların, ailelerinin kurtarıcısı olacak helal olsun ki bu yürekli adam günlerdir bir kez olsun peşini bırakmadı olayın. Kurban olalım abimize. Twitter adresinden tüm kanıtlı yazılarını görebilirsiniz. Bu muhteşem adamın Karaman'a heykeli dikilecek bir gün.

Huzurla uyuyacağım ilk defa günlerdir. Patlayan bombalar ve istismara uğrayan çocukların ardından hala umut yolunda yürüyen binlerce insan gördüm.

Biz kazanacağız !
çok iyi bok yediniz. Yapacağınız işi sikeyim, yeter ulan memleketi itin götüne soktuğunuz. Adamlar kendi memleketindeki sorunu çözecek kapasiteye sahip değil ki amk, elin gavurundan medet umuyor.
Şu mevzuyu dünyaya duyurma girişimi, memleketin kirli çamaşırlarını ortaya dökmekten öteye gitmeyecek bir eylem.
Bu kadar vasıfsız olduğunuza inanamıyorum lan, şu siktimin sosyal mecralarında prim yapmak adına yemeyeceğiniz bok yok.
Hashtag açmışlar da destek bekliyorlarmış, çıkıp sokağa yapsanıza eylemi, sosyal medyadan bihaber olan vatandaş da destek verse ya görüp. O kadar sıradan o kadar basitsiniz ki.

edit: ulan beyin yoksunu haysiyetsiz herifler. Yok efendim türkiye'nin prestiji mi kalmış zaten, yok yeteri kadar rezil olmuşmuşuz.
Sen türkiye'de yaşıyorsun aloo, Bu memleketin vatandaşısın sen.
Lafa gelince ne mutlu türküm diyene, bu vatan bizim yedirmeyiz kimseye, yok efendim türkün türkten başka dostu yoktur. Bu mu lan sizin vatanperverliğiniz.

Bakın burada hastalıklı orospu evlatlarını savunmuyorum kimseye, sizin bu acizliğiniz kendi prestijinizi sarsar sadece. Yarın öbürgün türkler pedofili hastası derler, yok ben değilim diyemezsin. Kurunun yanında yaş her zaman yanar. Hani siz genelliyorsunuz ya yok kürtler şöyle, suriyeliler böyle, ermeniler o şekil, yahudiler bilmemne. Bu her topluma mahsus bir olay yani, yalnız biz yapmıyoruz uyandıriyim.
Aferin iyi bok yediniz dünya öğrensin nasıl bir pislik içinde yuzdugumuzu.
vay amk... harbi türkiye'yi orospu ettiler bombasıyla, tecavüleriyle.
türkiye'yi dünyaya çocuk tecavüzcüsü olarak göstermiyoruz. türkiye'de cezalandırılmayan çocuk tecavüzünü dünyaya gösteriyoruz. farklı şeyler
hala ülkeyi rezil ediyorsunuz diyenler var. silkelenip kendinize gelin. hep sizin pisliğiniz bunlar. bir ülkenin varlık sebebidir çocuklar. unutmayın! senin, benim türkiye'nin çocukları bunlar. sahip çıkmak zorundayız. örtbas edilmeye çalışıldığı için bu durum. hala kendimiz çözerdik diyorsunuz. nah çözeriz kendimiz.
sen kucuk kizlari koynuna al, erkek cocuklarina tecavuz et, ananin dizlerine hallen sonra islam cok guzel gelsenize de !
sizin gibi din cahilleri yuzunden muslumanlardan nefret etti millet.
cocuklariniza din egitimini kendiniz verin, laiklige sarilin cunku tek dayanagimiz o !
Yeter ki O sapıklar gereken cezayı alsın. Birilerine ders olsun rezil mi olmuşuz ne olmuşuz umrumda bile değil.
Burda her şey iki güne unutuluyor. Ne ceza ne önlem ne de bişey. Tüm dünya duysun ki bu sapıkları belki bizim yapamadığımızı onlar yapar.

Destek verilmesi gereken hashtag.
vay amk. bizi bilmeyen , dünyanin en büyük sübyanci memleketi oldugumuzu sanacak. örtün demiyorum ama sizin zihniyetinizi sikeyim diyorum.
ulkende 45 cocuga tecavuz edilen vakiftan utanmiyorsun da dunyaya rezil olduk diye mi utaniyorsun?

bir millet cocuklarinin gelecegi icin baska ulkelerden destek bekliyor. esaret tam olarak budur.

vicdan mi dediniz? hadi erdoganci islam ümmeti destek olsun bu tage de gorelim. yersen!
Destek verilmesi gereken tag.

"Elalem ne der"ci ailelerin yeni nesilleri üremiş.

Tecavüzün hiçbir aklanacak, haklı görünecek tarafı yoktur. Ne kadına, ne çocuğa, ne de herhangi başka bir canlıya.
Hep destek tam destek!
Amaç pedofiliyle mücadele mi?
Yoksa Ensar Vakfı'nı silmek mi?
Henüz vakfın bağlantısı bile kesin değil.
Adam milli eğitim bakanlığı öğretmeni ve vakıfta beş ay gönüllü öğretmenlik yapmış.
Ulan adamlar sadece mütedeyyin diye fırsatçılık yapıyorsunuz.
Çocukların isminin gizliliği için mahkeme gizlilik kararı vermiş, mahkeme kararını beklemeden fırsatçılık yapıyorsunuz.
Ulan bu pedofililer idam edilsin desek, kişi hakkı hürriyeti dersiniz. Ne olursa olsun idama karşıyım dersin, samimiyetiniz batsın.
Destek vermezseniz yarın sizin Çocuklarınız da başına gelebilir. Tecavüz edilenlerin erkek Çocuğu olması iÇ karartıcı.
Böyle bir hashtag in oluşturulması bile içler acısı. Mına koduğumun dünyasına nasıl çocuk getireceğiz lan biz? Dincisi dinsiz, şereflisi şerefsiz...
Burda dünya'ya rezil oluyoruz diyenler, sizin çocuğunuz olsaydı yine böyle mi düşünürdünüz?

Olmayan şerefinize tüküreyim.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
türkiye'deki çocuk istismarına yönelik sosyal medya çığlığıdır.

canavar olmayın, "sus rezil oluruz" demeyin olmazsınız, tecavüzcüler pedofililer utansın çocuklara kalkan pipiler kopsun, avazınız çıktığı kadar destek verin, sessiz kalmak dahil olmaktır.

edit: bugün izmit' de üç yaşında bir çocuğa düştü diye götürüldüğü hastanede tecavüz teşhisi koyuluyor.

Vakıf makıf bi yerde, bütün ülkeyi bir kapatıp açmak lazım.
Babamın sütü cok acı cümlesini dünyanın en masum varlıklarına nasıl kurdurursunuz ya , önce anlamadım sonra içim cız etti . Sonnnunnna kadar destek olduğum kampanya . Bırakın rezilliği bundan daha kötü halde olamayız .
iktidarın zeval görmemesi için kimlerin ellerine kaldığımızın görülmesi açısından desteklenmesi gereken kampanyadır. dinden beslenenlerin, yobazların, aklı habire uçkurunda; ağzının suyu akan orospuçocuklarının ellerine kaldık maalesef. yazıklar olsun. rezil olun tüm dünyaya şerefsizler. hepinize müstahaktır.

#stopchildrapeinturkey

daha sonra susturulmamak için susma!!!
amacı belli olan, vatan hainleriyle ve bot hesaplarla desteklenen bir hashtag.

geri zekalı olmayan anlar. çok uzun yazmama gerek yok.

görsel
Allah aşkına ne duruma düştü insanlık, nedir bu iğrençlik, nedir bu haysiyet; Şeref yoksunluğu?
Ciddi anlamda seviye yerlerde.

Pedofili, ihanet, terör...
bu hashtagi destekleyen pkk sempatizani olan hewaldir veya gözü kör olmus kemalist dededir.

ülkemizi pisletmeye calisan hashtagdir.

tecavüze destek olan biri degilim tabiki de hatta tecavüzcülerin idam edilmelerini isterim. ama türk milletini bu isle karistirilmasina kesinlikle ve kesinlikle karsiyim.

türk milletinin sübyanci kisiligi varmiscasina propaganda yapiyorsunuz. bunu baslatan %1000 pkkli hewallerdendir.
ensar vakfı rezilliğinin örtbas edilmesine karşı durmak için destek verdiğim hareket. (bkz: up)