bugün

artık tek entryli olmayan yazar.
canım kankam olan yazar.severek okuyoruz
200. entrysini kendi adı altına giren yazar. çok çalıştı çabaladı kendisi okuldan, müzik(!) çalışmalarından geriye kalan vaktinde sözlüğe entry girdi sağolsun her zaman yanında olacağım. hala sözlükle ilgili pekçok şeyi tam kavrayamamıştır ayrıca nedense, yine de severek yazmaktadır.
masmavi gözleri, turuncu saçı ile sözlüğün en güzel yazarlarından biri. zirve'de en dipteki masada oturmuş ve nickinin ne olduğunu herkese defalarca tekrarlamıştır. kısaca tanıştığıma memnun oldum yazarı.
pek bi güzel olan yazar.
beni sözlük ortamıyla tanıştıran,aramıza kara kedilerin girmeye çalıştığı,bu zirveye onunla gidemediğim ve de üzüldüğüm ama bir dahaki zirveye beni de götüreceğine dair söz veren(anladın sen onu:)) süper bi bünye.
tanıştığıma çok memnun olduğum oldukça güzel ve samimi bulduğum dost olunası insan. *
efendim ilk basta nickinin mealini stalingrad t27 tanki zannettigim ama esas mealini izah eden kisi.
kibar ve konuşmasını gayet iyi bilen, yaşının ötesinde hanfendi.

edit: ben bi daha bi düşüneyim.*
melankolikin elinden zar zor kurtardığım, bana minnettar olması gereken çok güzel çok şirin yazar.
efenim sözlüğün en turunçgiller yazarı. ben adamı gözünden tanırım. öle uzaktan verdim puanını. şimdi o yakışıklıyı da yazar yapıp, ülke puanını artırmak zorunda...
alayına isyan , ölümüne turuncu yazari. iyi ki gelmiştir ve iyi ki tanısılmıstır. Turgutlulu arkdası da yazar yapsındır. Tarih ve saat kişisinin saclarını kıskandıgı kişidir aynı zamanda , ee tabii ki öyle turuncuyu tutturmak zordur. kimyasallardan uzak dursundur, her zirvede görmek isterizdir. * *
fazla muhabbet şansımız olmadı fakat belki evi uzak olmasaydı büyük ihtimal çok kaynaşırdık, bol bol dedikodu yapardık, tanıştığıma mutlu olduğum uuser.
bütün zirve boyunca bizden mi değil mi olduğuna karar veremediğim medeni cesaretimin konuşmaya elvermediği insan utanıyorum kendimden.. *
edit:sizin masaya gelmedin gelemedim niyetlendim ama bir şeyler oldu gelemedim çok üzgünüm valla..
nickini buLamadığım şahsiyet.. kt55, rte546, bkz54, bjk1903.. hepsini denedim karşıma bir şey çıkmadı.. bir tek st27'yi denememişim bak.. tühh.. nickini düzeLtmesini taLep ediyorum kendisinden.. şifre gibi yahu..

iyi bir yazar.. zirveye geLdi, köşeye çekiLdi, homurdanıp gitti.. ne yaptıyksak beğenmedi.. neymiş ekşi sözLük daha güzeLmiş.. hadi oradan.. *
kardeşim kadar çok sevdiğim yazar kişi. komik insan, şebnem sever rockçı, msn de sabahladığım can dostum. * * *
microsoft internet explorer yerine operayı kullanınca yıldızlı bkz verilemediğini keşfetmiş kişi. ****

edit: operayı güncellediklten sonra ordan da yıldızlı bkz verilebiliyormuş.
bir önceki zirvede saçları kıvırcık olan, fakat bugün yanımıza saçlarını ütüleyerek * gelen yoldaşım.
otopark parasını ödeme vaktidir. cebimde 5 kuruş para kalmamış. son 12 milyonla otoparkı vermeye hazırlanırken, "para yetmezse kim gidicek şimdi atm'den para çekmeye" diye kara kara düşünürken, hızır a.s. gibi yetişmiş kızıl yazardır aynı zamanda.
kendisi "allah'ın metalcisi" lafına çok kızar. fakat, "allah'ın rock müzik ve türevlerini dinleyeni" lafını pek bir beğenir.
rahattır, kafadır kendisi. bir kızda rastlıyacağınız, tripli hareketlere pek rastlamaz ve o yüzden, yaşının ilerisinde sıfatını hak eder.
ve o bir beşiktaşlı aynı zamanda.

ayrıyetten ve unutturmadan, kendsinin, muhteşem son model arabamla bir alıp vermediği vardır. ne ister güzelim arabamdan, hala anlamış değilim.

ayrıca, galleria sapağından dönerken, gözlerindeki "oh be, iyiki girmedi. kim beklicekti şimdi" yazısını da okumadım değil, st cim, 27cim. *
şebnem ferah'ın uzun boylusu ama benden uzun değil. * muhabbeti çok güzel olan arkadaşım birde eli ayağı rahat dursa çok güzel olacak sıgara paketiyle oynamaktan elleri benimde gözlerim yorulmuştur. asmaaltına gelmedin kırdın kalbimi bilesin. * * *
Bak avuçlarına, nasıl da su dolu
Düşünüyorum, hayat onlar kadar parlak olmalı
Bir avucunda yıllardır gözyaşlarını biriktirmişsin
Kötü anılarını içine atmışsın
Bıçağı kendine, hançeri hayata saplamışsın sanki
Gözlerin küçülmüş ağlamaktan
Belki de şans için yalvarmaktan.

Diğer avucunda gökyüzünün parlaklığı var
Nereden geldi bu su derken
Sana seslendi yükseklerden
Başını kaldırdın yavaşça
Hayatın verdiği olgunlukla
Bulutlar yağmur gönderiyor sana
Gözlerin yanıyor sudan ama
Sen hala bakmaya çalışıyorsun ona

Birden bir kızıllık görüyorsun gökyüzünde
Melekler beyaz olmalı derken
Kırmızı saçlı, kırmızı elbiseli bir kız
Sana bakıyor yüksekten
Yine şımarık şımarık gülüyor
Elini uzatıyor sana
Kızıl ışıklarıyla çekiyor seni yukarıya
Ve son sorusunu soruyor
"Ya düşmemek için yere bakacaksın
Ya da uçmak için yıldızlara bakarsın"

Birden bire bir sesle uyandın
Döndün gerçek hayata
sen bir şiir istedin ama
Kızıl saçlı kız
Bir masal yazdı sana!!! **
ruhum bedenimi terk ediyor şu an
birkaç nefes sonra, benim, kalbi duran
ölüm için her yolu aradım buldum
zihnimi kapattım bir mermiyle vurdum.

akşam karanlığı geliyor üstüme
ağır bir mermi yedim oturdu mideme
geçmişten gelen, ihanet eden sendin
beni benden götürdün, bana ne verdin

kaybedecek birşey kalmadıktan sonra
hayatı kaybetmekten korkmazsın asla
kalbim, aşkım, umudumdun bir zamanlar
şimdi ruhum göklerde, bedenim yanar.

bütün kanım midemden akıyor şimdi
sence gerçek aşk uğrunda ölmeli mi
bunları düşünecek vaktim artık yok
nefesimi verdim, sana bu bile çok!!! ** *
soilwork fanı olması muhtemel yazar.* *
21 aralik 2006 balans zirvesi öncesi ve zirve boyunca bilmem kaç yüz kere yaa ve ama aşk olsun kelimelerini kullanarak beni çileden çıkarmış arkadaşımdır. birde kuzeninden bir adres tarifi alışı vardır ki akıllara zarar. * * *
muzik sever bir yazarimiz.
kendisine ilişkin minik bir sitemim olmasına karşın yine de kendisini pek bir sevdirip saydırmayı başarmış kişidir. ilk katıldığı zirveden beridir istanbul içinde düzenlenen her zirveye katıldığını gözlemlediğimiz kişilerden biridir, katılımlarının devamını dilemekteyizdir. * *
güncel Önemli Başlıklar