bugün

üç ay kadar kullandım bu hedereyi. zaman zaman faydalıydı, zararını görmedim. lakin ulaşmak istediğim şey için emek sarf etmenin kıymetini yeniden öğrendim. müziği çabuk tükettiğimi fark ettim ve tamamen kişisel bir tercihle kullanmaya devam etmedim.
müzik dinlemek için para vermek akıl tutulmasıymış.
bir siz akıllısınız. mp3 dinleyerek yaptığınız 10 tl'lik tasarrufunuzla çok akıllı yatırımlar yaptığınıza eminim.
Bir fizy değildir.

Edit: iş bu entry neden bu kadar eksi aldı aceba?
Madem öyle görüyor ve arttırıyorum fizy spotify'ın eline verir eline.
Ben bu başlığa her yazmaya millete batıyor herhalde,

Bak kardeşim Bilale anlatır gibi anlatıyorum.

Yılda gidiyorsun, yolun ortasında elma ağacı var ve halka açık, isteyen alabiliyor. Elemanın birisi de bedava olarak oradan elmaları topluyor, geliyor elma ağacının yanına tezgah kurup, aynı elmayı sana satıyor.

Ben o elmayı gidip ağaçtan yiyorum.
Sen ise aynı elmaya gidip para verip satın alıyorsun.

Olay o 10 lira ile faydalı işler yapmak değil, kapiş? Olay düşünce meselesi.
Playstation store 3 ay hediye vermişti, bu surede 3 kere anca açmışımdır. Yillarimizi verdik youtube'ye, yaninda bir de peggo; Sikmisler spotifyi.
benim gibi her gün şarkı keşfetmese ölürcülerin kurtarıcısı.

o değil de parası olanın parasını nereye harcadığı yine parasızlara dert olmuş.
0 akıl tutulmasıyla mp3 çalara da para vermeyebilir ve über zekanızı kanıtlayabilirsiniz. biraz müzikten ve keşiflerden mahrum kalırsınız ama olsun. zekanız yeter.
herkesin müzik zevki farklı olduğu gibi müzik dinleme şekli de farklı olabilir. yeni keşfettiğim veya önceden de bildiğim ama açtığımda böyle lezzet aldığım şarkılar oluyor belli dönemler içerisinde. sürekli onu dinleme eğiliminde oluyorum. sonraki şarkıya geçtiğinde bile tekrar geri alıp dinlemeye başlıyorum. o anki duyguyu, lezzeti, ruh halini (ne derseniz deyin) kaçırmamak için belki de.

spotify kitlesi sevdiği bir müziği değil, spotify dinliyor. bu da bi zevk meselesi.
Gayet kullanışlı bir uygulama. Bok atmaya gerek yok. En azından onu bunu indireceğim derken saçma sapan eksik ve üzerinde oynanmış şarkıları indirmiyorsunuz. Lisanslı müzik dinliyorsunuz daha ne olsun. Hayır yani bu uygulamaya para verenler enayidir diyen insanlar sigaraya her gün en az 10 tl para bayılıyor. Birde gece gece nereden aklınıza gelip dert oldu bu spotify? inanılmazsınız gerçekten.
4 kere olmak üzere toplam 4 liramı alıp üstelik premium üyelik vermeyen uygulama.
okunuşu çok güzel. sipotıfay.
Kullanması zevk veren uygulama.
En sevdiğim uygulama.
Her yıl 3 ay 1 liradan kullanıp 3 ayın sonunda üyeliği bitirdiğim app.

Beyin bedava.
Online müzik platformu, kalitesi tartışılır.
spotify hayatımda ki en faydalı şeylerden biri laf ettirmem çok yaşa spotify.
her cuma gününün "new music friday" beklediğim uygulamadır. ayrıca 2017 yılında en çok dinlediğim şarkıları tek bir albümde toplaması çok iyi oldu.
Spotify mı iTunes mu?

ikisinin artılarını eksilerini bilen biri bana yazarsa müteşekkir olurum.
ülkede dahada populerleşsede millet ne dinliyor falan öğrensek.whatsapp la işbirligi yapip ne dinliyorum özelliğide güzel olur.
Tarbagans,ay kherel, alash, gibi YouTube da bulunmayan nadide müzik gruplarını barındıran,ses kalitesi ve diğer hizmetleri çok iyi olan müzik uygulaması.
aylık bilmem kaç lira vermediğim için bana kafasına göre şarkılar dinletiyor. olsun ben seni böyle de seviyorum.
Nasıl bir fakirlik yaşıyorsunuz ben anlamıyorum. Telefona 5 milyar verip 3 aylık premium üyeliğe 0,99 TL veremiyorsunuz. Sonradan görmelik midir nedir. Bir gün bir paket sigara almasan kaç yıllık üyeliğin parası çıkıyor.
3 aylığı .99 tl imiş,

Değilş 3 aylığı .99 tl, yıllığı 9 kuruş olsa da almayacağım zamazingo.
Teknolojinin bu kadar geliştiği , herkesin istediğine kolayca erişebildiği bir dönem için fiyatını gereksiz bulduğum uygulama.
Güzel fakat çok abartılan site. Şöyle diyeyim YouTube bu sektöre basit bir kaç yazılım geliştirmesi ile adım atsa hem itunes hem de Spotify ciddi sallanır, müşteri kaybeder.

Ceşitlilikten, çalma listelerinden, yeni şarkı keşfinden yana itirazım yok. Yalnız YouTube a otomatik video atlama özelliği geldiğinden beri en az spotify da keşfettiğim şarkı kadar orda da keşfetmişimdir.

Bazı sanatçılar ya da bazı sanatçıların olmazsa olmaz denilecek şarkıları yok ki bu cidden bir sorun Spotify için.

Para verme meselesine gelince; birileri ürününü lisanslı çıkarıyorsa siz buna ister para tuzağı deyin ister kapitalizm para vermeden aldığınız her şey hırsızlık kapsamındadır. YouTube dan dinliyorsan güzel. Ama onu mp3 formatına çevirip indiren programlar kullanıp mp3 çalara atıyorsan bunun adı hırsızlıktır. Bunu da herkes yapıyor amenna. Ama o zaman lisanslı ürün kullanmaya çalışana da bok atmamak lazım.

Sonuç olarak Tüm olumlu özelliklerine rağmen fazla abartıldığını düşündüğüm program/platform/site.
müzikleri indirirken hücresel veriyi açık unutunca,3.5 gb mı 1.5 saatte hooooop diye yutan app. ulan paketim yenileneli 3 gün olmuştu...
olsun be yine de değer, seviyorum seni.