bugün

haftalık keşif özelliğiyle yeni yeni muhteşem eserlerle tanışmama vesile olmuş uygulama. verdiğim her kuruş helal olsun.
http://www.vodafonefreezo...esnek-tarifeler-faturasiz
Hiç bir boka yaramayan müzik programıdır.
olmasaydı olmazdı.
her gece bi sonraki gecenin listesini yapıp, işten yada okuldan dönerken ona göre alkol alıyorum.
geçen tsm listesi yaptım sanıp rakı aldım, halbuki biralık liste yapmışım.
canım sağ olsun.
Enpara ile satın alırsanız yüzde 50 indirim yapan program.
Bu programda bug bulan tek ben miyim acaba sorusunu akla getiren.
efsane program. yalnız bazen insanı olumsuz anlamda şaşırtabiliyor. örneğin loreena mc kennitt 'in, kim sanders'ın ve gökhan kırdar'ın diskografilerinin olmaması resmen hayal kırıklığı.
metallica dinleyenler ders çalışırken ayağımı vurarak çıkardığım gürültüyü videosuz yutuba atsam ona da kafa sallarsınız, yani metallica dinleyenler de sipotifay kullanmasın. gitsin çöp tenekesi tekmelesin aynı şey.
allah'in muzigine para mi vericem bi de deyip kullanmadigim uygulama. youtube bedava cunku.
Ses kalitesinden dem vuranlar 80 tl gibi cüzi miktara güzel bir kulaklık almalı. Yoksa bu boşluğu 10 liralık kulaklık ile spotify olmadan tabi kapatamazsınız.
Son güncellemeden sonra kafasına göre duran asıl adı sapıtifay olması gereken müzik uygulaması.
sevmediğim program. ne programı ya app falan işte.

sevemedim karagözlüm. *
mükemmel orjinal parçaların ve her moda uygun çalma listesinin bulunduğu gayet kaliteli ve uygun fiyata preminium alınan müzik marketi uygulamasıdır.
Today's hits listesindeki bir tane parçayı bilebilmediğim uygulama.

Sorun sende değil, bende!
mobilde ellerine aylık on lirayı vererek sanatçıları nerdeyse evimde raks ettirdiğim zengine güzel , fakire ise gösterip vermeyen uygulama.
Spotify denince akla sade Müzik krallığı geliyor.
hadi yeni üyeler faydalansın eyvallah da eski üyelere giren girsin ne demek.

en son ttnet böyle bi yavşaklığa imza atmıştı, yeni üyelere yarı yarıya fiyat çekmişlerdi.
Ooo valla hayatimin programi. Tasarimiyla, yaptigi sirinliklerle, (dinlediginiz muzige gore size ozel haftalik kesif listesi cikarmasi) bayildigim bir programdir. Oradan ne sarkilar kesfetmedim ki. Cok cok cok iyi
bedava kullanabilirsiniz deyip, bedava kullandırtmamak için elinden geleni yapan sikik uygulama. beş kuruş verilmez.
0,99 TL'ye 3 Aylık premium'a sahip olabileceğiniz platform.

--spoiler--

al pre'yi renault reklamı da dinlemek zorunda kalmazsın hem.
--spoiler--

https://www.spotify.com/t...FXTlGDmjBd7G2KhoCEBzw_wcB

Önemli: linkten siteyi açtığınızda hesabınız açıksa 0,99 TL'lik kampanyayı göremezsiniz. oturumu kapatıp tekrar linke tıklayın.

görsel

Önemli Edit: iş bu kampanya daha önce Premium satın almış kişilerce kullanılamaz.
yarak gibi sürekli ilk açılışta 500 saat çevrimiçi olmasını beklediğim, tasarımdan bi haber, neden para ödediğimi anlayamadığım uygulama.
aşırı reklam içerir.
Playstation4 versiyonu on numara olan program. insan kayboluyo album kapaklarinin arasinda.
aylık bir paket sigara parası lan diye aldığım ama seneler geçtikçe ücreti gözüme batan uygulama. zaten ödenme dönemlerinde genelde limitim dolu olduğu için o da bir türlü çekemiyor parasını. hep aksıyor. birbirlerini hiç sevmeyen ama aralarında taahhüt olan ev sahibi ve kiracı gibiyiz.
premium'suz insanı katil eden uygulama. lakin satın almayacağım inat değil mi?