bugün

Ağrıdan ölücem napmalıyım.
Dünyanın en tatlı acısıdır.

Esneme hareketleri yap.
Soda iç.
Bir adet muz ye.
sanırım fazla zorlamışsın veya onun gibi bir durum. baktın geçmiyor acile git.
Yapılan spordan 1 gün sonrada hissedilen çok rahatsız edici ağrıdır.
Benim de şu an sırtım bitti, protein Shake ve glutamin iyi gelecek.
3 gün spora gitme sıcak bir duş al ve biraz dinlen geçer.
ilk üç pilates dersi sonrası verilen tepki, orda da mı kas var canına yanayım?!
belli süre yap sporu, alışırsın. sonra spor yapınca değil de yapmayınca ağrımaya başlar. hem de iki katı.
insana özgüven veren garip bir ağrıdır.
En sevdiğim ağrılardan bir tanesidir. Kendimi daha iyi hissettirecek bir ağrı.
En tatlı acı . Tadını çıkar
Halk dilinde hamlamak.
Üzerine gidilmezse daha da şiddetlenecek ağrıdır. (bkz: öldürmeyen acı güçlendirir)
Lan entrymi niye eksilediniz ne tür bi manyaksınız siz eksilencek ne var.
streching ile önlenebilen; ortadan kaldırılabilen ağrıdır.
kaslarınızı streching yaparak esnetirseniz; spor ağrı değil sadece ve sadece keyif verir.
spor yapmayan biz asosyal boyun sakallılarının bilmediği ağrılardır.
evet utanmadan söyledim.
oluşmaması için, spor öncesinde ısınma; spor sonrasında ise soğuma hareketleri yapılmasını gerektiren ağrıdır.
streching yaparak kaslarınıza esneklik kazandırmak, ağrı yaşama ve sakatlanma ihtimalini minimize eder.
çarşamba leg day olarak geçti. tabi kol ve karın da çalıştım.

bugün ağrıdan iki kolumu da açamıyorum.

bir de afedersiniz klozete otururken baldırlarımdaki ağrı tarif edilemez.

kollarım sanki 60 derece açık. tam açarsam ortası resmen batıyor.

2. programın hamlığı sanırım bu.

ama buna rağmen çalıştım diyebiliyorsunuz. insan neyini sever bu ağrının. sırtım kaşınsa kaşıyamıyorum.

sevgilim olsa sevişemem o derece. kollarım şiş ama dokunsan ağrıyo.
fecidir. beden öğretmenimize az sövmedik.
Freeletics yapanlar çok iyi bilir. Tüm vücud aynı anda çalışıyor ve topluca ağrıyor. Bol su tüketilmeli ve muz yenilmeli.
Uzun süre çalıştırmadıktan sonra çalışan kaslar Genellikle spordan 1,5-2 gün sonra ağrı yapmaya başlar.

Oram buram ağrıyor diye yatarsanız ağrı daha Zor geçer. Çalışmaya devam. No pain, no gain.
Spor sonrasında hissedilmesi son derece normal olan ağrılardır.

ilk zamanlar kasları rahatlatmak için çok sıcak olmamakla beraber sıcak bir banyo önerimdir.
Kas olmadığını düşündüğünüz yerleriniz bile acır. Adeta vücudunuzu yeniden keşfedersiniz.

‘Antrenman sırasında kaslar, oksijensiz kalarak laktik asit oluşumuna neden olur ve oluşan laktik asit de kan dolaşımının taşıyabileceği miktarın üstüne çıkarak kasta hapsolur. Laktik asidin kaslarda birikmesi, ağrılara neden olur.’

Egzersiz öncesi ısınma hareketleri, egzersiz sonrası soğuma esneme hareketleri yapmak acılarınızı azaltacaktır. Protein ağırlıklı beslenmek de işe yarar diyorlar.

Geçecek, geçmese de hafifleyecek sabredin. Spor yapmanın zannımca en iyi yanı sabır eşiğini yükseltmesi.

Sağlıkla, sabırla kalın. Hadi bay.
mekik sonrasi belde agri hissediyorsaniz mekigi yanlis cekiyorsunuzdur. bu hareketler kolay gozukur ama degildir. cok yapacagim diye formu kaybederek mekik cekmektense yavas yavas arttirip formu korumak daha onemli. baslarda hiz, sayi bunlarin hicbir onemi yok. onemli olan dogru formda yapmak ve kaslara ezberletmek bu dogru formu.
bana zevk veren bir tür ağrı kendimi zorlamayı seviyorum.
güncel Önemli Başlıklar