bugün

yediği 3 dilim su böreği,, üstüne ağzı tatlansın diye yediği kocaman pasta, kuru kuru gitmiyor diye üstüne içtiği 2 bardak light kola, yazık atılacak diye tabakta kalanların da yenilmesinin ardından suçu olmadığına inanan yurdum kadınlarının eylemidir spor salonuna gitmek. Yediklerinin ya da kendisinin suçu yoktur. "su içse yarıyordur". zayıflamak uğruna gittiği spor salonunda ilk ders tartılmaktır. çıkışta morali bozulacaktır, kan şekeri de düştüğü için baklavacıya koşacaktır.

Hoca: evet tartıya çıkın kilonuzu ölçelim.
+ çıkmasam?
Hoca: çıkın çıkın biz bizeyiz şunun şurasında!!!
Hoca: (iç ses: ohareyyyy bilsem tartı değil kantar derdim ) hımmmm 98 kilosunuz!
+ yok yaw iyi bakın evde 95 çıkıyorum. yanlış o tartı. heyecandan mütevellit gazdır o! regl dönemindeyim bir de su da topladı vücudum... valla 80-85 olsam iyi di mi hocam?
Hoca:!!!(error error)
kesin karın kası için gidiyorlardır.
bu hatunların yarısından fazlası erkekler için gelir fitness salonlarına. eğer halihazırda biçimli bir vücudu varsa, seksi bir outfit ve hafif bir makyajla girer ortama. etraftaki erkeklerin beğeniyle bakışları hoşuna gider, çaktırmadan kontrol eder bu bakışları. bazı hatunlar da sporu bırakıp, genç, fit, yakışıklı antrenörlerle sohbete dalmıştır. içlerinden "off be bu ne siker" veya "off, ne yarrak vardır şimdi şu çocukta" gibi düşünceler eşliğinde hayallere dalarlar. özetle tam bir piyasadır onlar için fitness salonları...
tebrik edilmesi gereken kadınlardır. sağlıklı olmak ve geniş basenlerden kurtulmak isteyen kadınlardır.*
kadındır. daha da önemlisi; '' insandır''

peki ya azmış gibi yol kenarlarında göt kısmı üzerine oturup sağa sola bakarak spor yapmaya çalışan erkeklere ne demeli ?

en nihayetinde spor salonu. kişinin fikri ne ise zikri de o'dur.
günde 9 öğün yiyip de spor salonuna gitmenin bir anlamı yoktur... (bkz: spor yapmak yerine boğazına hakim ol)
türbanlı değil ise uludağ sözlük yazarlarını ilgilendirmez. bize ne!
iyi bir yolda ilerleyen kadınlardır. eğer devam ederlerse yaşamları düzene girecek dolayısıyla başarıları artacaktır. spor iradeyi, özveriyi ve no pain no gain ilkesini insana öğreten yegane aktivitedir.
orta yaştakilerinin hepsinin amacı aynı zayıflamak...
bir kısmı gerçekten dışardaki abaza güruhtan korktuğundan gitmektedir. bir kısmı ise bunu sosyal statü amaçlı kullanmaktadır. zira şekerim spor salonundan geldim demek nedendir bilinmez kadınların söylerken orgazm olduğu cümlelerden biridir.
spor yapmanın sadece kilo vermek için yapıldığını zanneden bazı vatandaşlara gün doğduran kadınlardır. spor yapmanın sağlık açısından ne yararlı bir şey olduğunu anlamak için biraz okumak, düşünmek yeterlidir. kardiyovasküler sisteme yaptığı destekten psikolojik sorunları çözebilmesine kadar geniş yelpazede yararları vardır. HDL dediğimiz iyi kolesterolün yükselmesini sadece egzersiz yaparak sağlayabiliriz mesela. ya da hastalıklardan korunmak için gerekli olan immün sistemimizi bile egzersizle geliştirebiliriz. spor salonuna düzenli giden kadın ya da erkek hem kimse ne yediklerinden bağımsız olarak da birçok yarar sağlayabilir. kimin ne yediğinden sorumlu olmayan insanlar bari yaptıkları spora karışmasınlar hatta kendileri de yapsınlar sadece kendi yararlarına.
koca götlerini eritmek için doğru yapan kadınlardır. sonra bir de ağlar zırlarlar. götüm ağrıyor, şuram acıyor bilmem ne.

evet sen koca götlü.
göt olduğu gibi kalır, kollar iyice incelir bunlarda.
spor salonuna giden kadınlardır, iyi yapıyorlar. spor güzeldir. ama olayın spor salonundan ibaret olmaığı anlaşılınca daha bir makbule geçer zannımca. spor salonu yerine, yuzme ve squash paylaşımlı haftalar geçirseler fizikler daha bir guzel olur ve de sağlık açısından daha iyi olur sanırım. yani bir erkek olarak bende bayağı işe yarıyor yıllardır.
diğer kadınları bilmem ama ben kas yapmak için gidiyorum. ne olur ne olmaz bir kavga filan olursa başımıza bela almayalım.
sadece mevcut kilosunu korumaya çalışan kadınlarda olabiliyor bazıları. veya kas yapmak içinde gidilebiliyor malum. en iyisini yapan kadınlardır. en azından bütün gün bilgisayar başında popo büyütmüyorlar.
kilo vereceğim diye gidip eve geldikten sonra dana gibi yemek yiyen ve verdiği kiloların 3 mislini alan kadınlardır.
deyince nedense kaslı kadınlar gözümün önüne geldi iğrenç bir durum.
bizzat yaptığım olay ha faydası var mı derseniz evet var. biraz da gırtlaktan kesmek lazım tabii.
hemen akabinde ''bugün çok yoruldum'' bahanesi adı altında kendini bir çikolatayla ödüllendireceklerdir.
öyle aklı çükünde çalışan erkek gibi, birilerini ayartmaya gitmiyordur. tek gayesi spor yapmaktır.
Yoktur zira gittigim spor salonunda bircok erkek vardir ama tek kadin bendirim yani dus kabin soyunma odasi hepsi benim.
Elbette fitness çok güzel birşey, vüdunuzu düzeltmek veya dinç tutmak için önemli. Ancak, kendinizi kaslanarak mı koruyacaksınız? Yüzünüze bir yumruk yiyip çantanızı kaptıklarında veya daha kötü şeyler olduğunda ne yapabilirsiniz ki? Bir savunma sporuna neden gitmiyorsunuz? Gittiğim aikido kursunda katılım gerçekten az. Hele hele kadınlarda çok az. Sadece 2 küçük kız geliyor. Çocukları özellikle de kızları küçüklükten savunma sporlarına göndermek kendine güveni de arttırarak, güzel bir fiziğin de oluşmasını sağlayacak. Kondisyon da şahane olacak. Herhangi bir saldırıda da hiç zorlanmadan saldıranların üstesinden gelecek.
makas alınası tiplerdir.
Sporunu yaparken eğilmeli hareketler yapmamalıdır. Yaptığı hareket sonucunda sağlam frikikler veriyor ise, bazı erkeklerin ayağa kalkması problem olabilir.
güncel Önemli Başlıklar