bugün

çok vahim durumdur kanımca. düşünsenize!

babanız zaten belli değil, belki ilerde annesi bunu ondan saklayacaktır vesaire ama gel gelelim elbet bu çocuk sperm bankasındaki bir spermden dünyaya geldiği gerçeğini öğrenecek.
peki ya sonrası?

ben sizler için düşündüm taşındım gençler panik yapmayın hemen!

1) bu çocuk mahallede arkadaşları tarafından ''piiiiiç piiiç'' damgası yiyecek ve hayatının geri kalanında bir doktor olursa doktor piç kenan olarak hatırda kalacaktır.

2)çocuk bir şekilde güç bela, arkadaşlarının alaycı ve daşak mnuhabbetlerinden nasibini aldıktan sonra lise hayatına geçer. lise hayatı çirkeftir, hepimiz ezildik, hepimiz dayak yedik, hepimiz dayak attık. bu arkadaş için bu böyle olmayacak. o her zaman ezilen taraf olacak ve dayak yiyen taraf olacak ve gözü morarmış olan taraf olacak ve o hep sikilen taraf olacak!

3) liseyi de bitirdi güç bela diyelim. üniversite hayatı var daha bu gencin. ilk başta söylemez kim olduğunu neyden türediğini. sonra boş bulunur söyler, hadi bakalım ayıkla şimdi pirincin kayasını.
burs almak ister okumak için, alamaz. neden çünkü babasının adı ve soyadı lazımdır. akılsız anası zamanında biriyle evlenmemiş ki formalite icabı bir babası olsun. güme gider burs olayı.

4)üniversite de bitti diyelim hadi. biter mi?

nah biter!

bence bitmez hacı. bu çocuk üniversiteye kadar bu kadar ezilmeye, bu etiketlenmeye dayanamaz, canına kıyar, öleyim daha iyi der! kendince haklı tabi o da.

gelecek planı mı? ''götünüze girsin o gelecek planları'' der! peki çocuğunun böyle aşağılanmasına ön ayak olan anası ne alemdedir? sperm bankasından sperm alıp çocuk yapacak kadar cesareti olduğuna göre baya bir daşşaklı hatundur. onu da reinalarda, orda burda gece alemlerinde sikişirken görebiliriz...*
not: telepati yapmış gibi oldum şimdi. ulan amına koyim böyle konular nereden benim aklıma geldi ki şimdi? sözlük sik beni de kurtulayım la! yazasım yok dedim bu sözlüğe, hayret yahu paso yazıyorum hala...
hayatta gelecek planları yapmak çocukken güzeldir ve önemlidir.böyle bir çocuğun ilk planı babasını bulmak ve annesine bunu niye yaptın diye sorular sormakla başlar. arkadaşlarından farklı olduğunu düşünür ve bir müddet bu durum saklar kendide bu durumu çözene kadar. hayat onun için zordur....
oluştuğu spermin genotipine göre değişkenlik gösterebilecek planlardır. aşırı zeki ve aşırı sportif bi elemansa ezilmeyecektir.
sperm bana ait olursa pek tutmayacak planlardır.
(çocuklar top oynamak için gelirler)

-senin baban nerde?
+benim babam yok, sperm bankasından doğmuşum ben...
-* piiiç piiiç babasıı yook, piiiçç...
"ben de spermlerimi bağışlayacağım." en büyük planı bu olsa gerek.
ilk mastürbasyon denemesini şişeye fışkırtıp bankaya iade etmek.
zeka ve akıl seviyesine göre farklılıklar gösterebilen planlardır. sperm bağışı yapan insanların %72'si ünlü, tanınmış, show dünyasından vb... insanlar olduğu düşünülürse büyük oynaması muhtemeldir.
--spoiler--
senden benden ne farkı var ? babası olan insanlar çok mu süper, kalk siktir git
--spoiler--
sperm bankasının başına geçip, babasının kim olduğunu bulmak ve ben senin çocuğunum diye karşısına dikilmek.
(bkz: bireysel emeklilik)
Diğer herkesten farkı, özgür iradesinin daha gelişmiş olacağı, dolayısıyla gelecek planlarında daha özgür olacağıdır. Babam profesördü ben de profesör olmalıyım gibi bir endişeli durumda olmasına gerek yoktur.