bugün

her on entry nin içinde iki tane ayet veya sure gördüğümde aklıma gelen ilk düşünce...
atamalarını yeni cumhurbaşkanımızın yapmış olabileceğini düşündüğüm durumdur. yada ramazan yaklaştı, millet kendini hazırlıyor.
(bkz: sen de bir gün öleceksin imamın önüne geleceksin)
(bkz: imam sözlük)
(bkz: sözlük dinsiz mi)
(bkz: sözlükten sonra bir hayat var mı)
altı aylık imam yağışının bir günde yağması neticesinde sözlüğü sel basması durumudur.
(bkz: imam nikahı)
(bkz: abdestli basmak)
(bkz: dejavu)
Sözlükte dinsel içerikli entry'leri gören bünyenin şaşkınlık ifadesidir. Efenim sözlük herkese açık bir alan olduğuna göre imamlar da gelir, ateistler de gelir, herkes gelebilir... Ayrıca basmak kelimesi yerine ziyaret kelimesini öneriyorum.
(bkz: Laik Sözlük)
ampül kadrolaşmasından sözlüğün de nasibini alması olayıdır.

(bkz: vallahi bravo)
(bkz: sozlukce hatim indirmek)
sonunda hidayete erdiğimizin göstergesidir!
gül-gülen müritlerinin bıktıran basmalarıdır.
allah yazmayın pis gericiler durumu. öğle vakti eski sevgiliyle sevişmek olunca güzel ama kâfirun süresi ayetlerini görünce kötü.
bir de artık her islam ile alakalı yazan ampül yahut gülen tebaasından oluyormuş, o da güzel.
(bkz: faşist ayracı başlıklar)
her b.ku dine bağlayan ve insanı bıktıran kişilerdir.
imamların sözlüğü ziyareti şeklinde düzeltilmesi gereken olgu. Dönem dönem sözlüğü çeşitli meslek erbabları ve fikir adamları ziyaret edip gidiyor.
(bkz: sözlük milli parkı)
(bkz: sözlük geleneksel 1 fikir festivali)
(bkz: din hakkında yazan herkesi imam sanan zihniyet)
dinin amac degil, arac oldugunu unutan hatta cogu zaman kabul etmeyen kisilerin sozlugu basmalaridir. her pohu dine endekslemekten zevk alirlar.
(bkz: bismillahirrahmanirrahim)
(bkz: uuserlarin imana gelmesi)
(bkz: hack sonrası sözlüğün imana gelmesi)
(bkz: camilere ozgurluk)
(bkz: imam kadrolari arttirilsin)
(bkz: hocam camiye lutfen)
sözlüğün ota boka fetva veren imamlar tarafından işgal edilmesidir.
(bkz: bu cümledeki imam benim)