bugün

the butterfly effect albümünden mükemmel bir moonspell şarkısı.

i am only real at places i can not be

my right hand rebels and chops off the left
(the) hairy ape walks into stage
he tries to stay erect

the one who never slept
in order to be perfect
the arrogance of their hands
the joy of the regret

soulsick - good at things i never did

soulsick but skindeep, tense, frantic but relieved
soulsick but skindeep, tense, frantic but believed

dead liquid vigilant
implanted into my sleep

the one who never slept
the one who stays erect
the one who is profound
the one i do reject

soulsick but skindeep, tense, frantic but relieved
soulsick but skindeep, tense, frantic but believed

soulsick - good at things i never did

soulsick but skindeep
i'm not real, just believed in

soulsick but skindeep
not real, just believe in
onun hakkında yazabileceğim o kadar çok şey var ki... ama bir kaç kelimeyle özetlemek gerekirse; herşeyiyle dört dörtlük mükemmel bir insan. iyi ki tanımışım seni, iyi ki varsın dediklerimden. tanımaktan her daim mutluluk duyduğum ve de duyacağım, her zaman göremesem de sadece varlığı ile bile huzur verebilen bir insan. ayrıca dördüncü nesil yazar. * *
benden olan gizemli insan.* hem okuyan hemde yazan 4.nesil yazar.
hasta ruh, ya da ruh hastası anlamına gelir.
sinema filmleri konusunda yüksek ihtisas yapacak derecede bilgi birikime ve kültüre sahip yazar. film arşivinde yok yoktur. ayrıca o da bir lost bağımlısıdır. istanbul'lu olup da ankara'yı seven nadir insanlardandır.*
(bkz: soulseek)
tamamlanmamış entryme sille tokat girerken yakaladığım ve anında açıklamasını yaptığım sözlük insanı. filmler hakkındaki bilgisine güvendiğim, iyi bir insan. sevdim kendisini.
(bkz: #2625044) nolu entrysiyle bilinçli bir yazar olduğunu gösteren yazardır.
ilk öğretmenler günü heyecanını yaşayan arkadaşım. herşeyin en güzelini tatması dileğiyle... fazlasıyla hak ediyor.
Sinemayla hayatı bağdaştıran yazar. En güzel yaşama katlanma yolu budur. Sen hiç yaşamdan ve sinemadan kopma olur mu?
eski dost dusman olmaz kelamının zatımda ki karşılığıdır. 17 yaşın heyecanıdır... yeri ayrıdır... ömür el verdikçe her daim candır...
öğretmenler gününü kutladığım güzel insan.
(bkz: home sick)
Efendim benimle ilgili yaptığı son yorumda beni imla kılavuzuna benzetmiştir kendileri. Sonuna da "acaba bu entryde de hata yaptım mı?" Diye kaygılandığını belirtmeden edememiştir. Kaygılanmakta haklıdır. Çünkü yine bir hata yapmıştır. Hatasız kul olmaz derler üzülmeyiniz. *
güncel Önemli Başlıklar