bugün

güzel fakat gereksizdir.
Ağız tadını bilenlerin vazgecilmezidir.
tavuk deyince akan sular durur. tavuk doner deyince duran sular akar. soslu tavuk doner deyince akan sular yeniden durur. uykusuzluk beni bozdu.

not: uykusuz 34. saatim falan.
Sosun donerin tadini bozdugu doner.
22 yıl bursada yaşamış biri olarak ilk yediğimde öğkk bu ne dediğim,şimdi ise müptelası olduğum,ekonomi dostu yiyecek.
Sosunun gereksiz yere bulunduğu döner. Mümkünse sossuz deneyin.
hatay usülü diye satılan dönerdir.

pek hoşuma gitmiş değil benim. tabi arzulayan deneyebilir.

ulan o değil de sanki yıllardır güzel bir tavuk döner yememiş gibiyim.
bunun yanında cin biber vermeyen müessese amatördür.
yahu abi gerçekten sıkıldım. artık hiçbir yerde normal döner yiyemiyoruz. geçen ayıptır söylemesi arkadaşla 1 dürüm 1 normal ekmek sipariş ettik. ikisinde de sos ibaresi yoktu. ikisine de salçayı basmış.

Bu sos olayı çıktığından beri salçalı sos var diye doğru düzgün tavuk döner kalmadı. salça gizliyor diye deri ve hayvanın saçma sapan yerlerinden yapıyorlar.

Şöyle ekmeğin arasına adam gibi 100gr döner koyup, üzerine az soğan az yeşillik ile servis eden bir mekan kalmadı.

önceden isteyen ekstra söylerdi. artık biz sade olsun diye belirtmek zorunda kalıyoruz.
Yapılışı genelde tavuğun olur olmadık yerlerinin konulup bol sos içinde yüzdürülerek gizlenmesine dayanmaktadır. istisnalar kaideyi bozabilir.
o karisik agir sosa beni bir gece yatirsalar beni de tavuk diye yadirgamadan yersiniz.
hic hijyenik bulmuyorum.