bugün

bunu düşünen ya da yapan tek ben miyim acaba, sorsam rezil olur muyum ki diye korku veren, çoğu zaman insanın aklıyla başbaşa kalıp dile gelmemiş sorular.

ekşi sözlük okuyan var mı hala?

edit: eskiden böyle düşünüyormuşum, ilginç, bir ara demek uludağ sözlüğe fena kaptırmışım, tabii ki kendi sözlüğümü pek çok seviyorum,, lakin son 1 aydır sourtimes dışında bir siteye girmişliğim yok. özellikle güncel olmayan entryleri, 2000 -2005 arası olanları, hani sözlüklerin suyu çıkmamışken, işte onları okumaya bayılıyorum, ne ayıp başlık açmışım, manevi açıdan eksiledim derhal kendimi.

(bkz: eskiden taptığımı bugün taşlamam gerek)
otobüs veya minibüse ilk duraktan binerken şöföre "kalkıyor mu acaba" şeklinde sorulan soru *
sorduktan sonra yüzün şeker pancarı haline gelip etrafa mal mal bakmanıza sebebiyet vericek olan sorulardır.
bindikten 5 durak sonra hangi otobüse bindiğinden emin olamayan yolcu sorusu "330 dimi bu?" (:
(bkz: bakiremisin)
Soracağınız soru ahlak dışı olmamasına rağmen çeşitli nedenlerden ötürü sormaya utanıyorsanız sizde muhtemelen ''özgüven'' eksikliği vardır.Tedavisi mümkündür fakat biraz sabırlı olmalısınız.
daha önce hiç yaptın mı ???
su siralar birlikte oldugun biri var mi ?
birlikte yani sen ve ben bir seyler deneyebilir miyiz ?

sormaktan en korktugum sorulardir
(bkz: bu koku senden mi geliyor)
(bkz: yemekte ne yedin allah aşkına)
birde size sorulduktan sonra utanılan sorular var...
ortalığı bir koku kaplamıştır ve seninde sicilin pek sağlam değilse gelir o güzelim soru

-lan hayrullah sen mi osurdun olm ??
-*
-verir misin?
-neyi?
-yok bişey
-ne yaa sölesene
-yok dedik ya amk.
güncel Önemli Başlıklar