bugün

Kesinlikle bunun bir benzerinin Tv de yapılsa tutacağını düşündüğüm konseptir. (bkz: acun baba duy sesimizi)
tesettür bölümü yapmışlar, bir bakayım dedim. tesettürlü kadın diyor ki örtünerek kendimi muhafaza ediyorum bunu ayetler ışığında yapıyorum falan. soruyor kadın da ''kendinizi neden muhafaza ediyorsunuz?'' diye. cevap vermiyor soruya ayetler ışığında falan diyor tekrar zırvalıyor bir şeyler.
''Çocuğunuz başka dine yönelirse ne yaparsınız?'' şeklinde bir soru geliyor ona da yönelmez islam dini her boşluğu dolduruyor falan diyor çocuğa seçme hakkı da verilmiyor.
''Kendi isteğinizle mi kapandınız?'' sorusuna da ailemdeki herkes tesettürlüydü ama ben lise 2'de kendi isteğimle kapandım diyor.
Müslüman olmayan arkadaşı olursa da tabii ki arkadaş olurmuş ama onu islam dinine yöneltmeye çalışırmış müslümanlığı anlatırmış.
bu itici kadını çok aradınız mı ya gerçekten?

bu da link; https://www.youtube.com/watch?v=Xw3LGnxtJvw
sunucu çok itici acilen değiştirilmesi gerekiliyor.
Youtube'daki iyi işlerden biri. Yalniz videoyu izlerken alttaki yorumları okursanız ciddiyet falan kalmıyor, yorumlar aşırı taşşak ve komik.

Cinci hoca çağırmışlar, metafizikçi diyor kendisine. Alttaki yorum: "torbacını değiştir hiçbir şeyin kalmaz dayı" asdasdas.
Efe aydal'ı yayına çıkardıklarından beri o yayınların ciddiyeti kalmadı zaten.

Efe aydal'ın yerine dj dikkati çıkarsalar pek de bir ayrım sezmezdim.
Alevilik gercekten cok güzeldi, bikgilendirici olmuş, hem getirlen dedenin üslubu cevap verirken Kur'an'dan örnekler vermesi hemde sorular yerli yerindeydi. Avukat'ta güzeldi konuşan bayanın bilgisi, konuşmasındaki akicilik ve bilgilendiriciligi güzeldi. Gardiyan vasattı, kişi mesleğini koruma tedirginliği ile net olamadı istenilen cevapları dürüstlük ile vermedi. Eski yükümlü gerçekten tavsiye edilebilecek bir video olmuş ben kaç defalar izledim. Şuan beklediğim şizofreni en kisa zamanda umarım yayinda olur.
programı sunan, soruları yönelten kişinin oldukça pes, negatif ve iticilikte sınır tanımadığı programdır ayrıca.
Son bölümünde jigolo ağırlanmıştır.
Tarihin en yıkık jigolosunu mu çağırdılar naptılar.
Güzel bir youtube kanalı. Binevi youtube un yeraltından notlarıdır. insanlar bazen soramadığı hatta kendisine bile itiraf edemediği şeyler burada konuşulup tartışılıyor.
Hayranlık ile izlediğim bir kanal. (bkz: youtube) Gerçi ben sunucuyu daha bir beğeniyorum lakin konu bu değil. tebrikler.
Hiç beğenmediğim sanki herşey bir düzmeceymiş gibi hissi veren youtube kanalı.
Normal muhabbet ediliyor bunda, ne sorulamaz anlamadım.
Yeni kadın sunamıyor.
Konuk olarak pezevek getirmiş olan program.
Pezevenk konuk ettikleri bölümün açılışında haykırmama sebeb olan yotube kanalı. Adamın adı sedat mıydı ne.

Soramazsının yeni bölümünde sedalayız. Sedat bir pezevenk" *
Şuna pezevenk yerine kadın tüccarı diyerek programı yapsalardı olmaz mıydı.
Diamond araştırdığını(ilk elden)söylüyor ama videolarında ki herşey yıllardır internette dönen goygoylar değil mi zaten?

inancın nedir sorusuna agnostiğim demek hatalı çünkü burda islam'ın vs...yerine konmuş gibi söylüyor (ki agnostizme ters)ilk başta inanç kavramını reddetmeli, reddediş de semavi dinlerin iddiasını çürütmek üzerine değil eldeki veriler üzerine olmalı ama işte klasik zırtoluklar...
millet olarak sevıyoruz böyle saçma sapan şeyleri.