bugün

islenmis veya islenmemis halde bulunabilen odundur.
dayak atmak,dövmek,şiddet uygulamak.
en gözde çeşidi için kızılcık sopası.
en ünlüsü için;
(bkz: allahın sopası)
"Kadının karnından sıpayı,sırtında sopayı eksik etmeyeceksin." ilkel yaklşaımında yer alan,şiddet çağrıştıran nesne
atılması her derde deva*** olan mucize ilaç
izmir'de birçok barda sahne alan alternatif-rock tarzında müzik yapan amatör bir grup.
http://www.secondrocks.co...a108c8adcb96e0230af485e12
ispanyolca'da çorba.
Portekizce'de çorba.
tavandan borusu sarkan soba.
az önce itibari ile ulaşabildiğim yeni hande yener şarkısı, ufak bi şeyleri eksik sanırım ama bi iki edit ile düzenleneceğini umduğum hoş, eğlenceli şarkı.
(bkz: kopyala babam kopyala)

her günahin bedeli var
bunu zaten ödedim
her delinin bir sebebi var
bunu zaten söyledim

icindeki yanlişin zinciri kopa kopa durur
ama ask böyledir
önce sevdirir
sonra sopa sopa vurur

günaydin gec uyandin ama bitti
aslinda gec bile kaldim
zor uyandim ama gecti
ilacin etkisi yok

edit: imla
http://www.facebook.com/v...=1363524457921&ref=nf buradan dinlenebilecek hande yener şarkısı.
hande yener in son albümünün güzel şarkılarından biridir, sözler yine pek bi etkili.*
klibi cherly cole ft. will.i.m'in 3 words adlı klibinden arak olan güzel bir hande yener şarkısı.
hande yener'in aynı albümünde yer alan yasak aşk'ın daha güzel olup, fark attığı çıkış şarkısı.
falakada olmazsa olmazlarında olan, el veya makıne yapımı alet.
(bkz: ıslak sopa)
(bkz: erhan sopa)
bu yazın hitlerinden olacak olan, eğlenceli,dile yapıştı mı gitmeyen hande yener şarkısı.
sonuca ulaşılamayan sözlü ortamların adalet kılıcı olarak daha çok vuranın haklı konuma geçmesini sağlayan adalet sağlayıcı alet.
hande yener in çok güzel şarkısı. *
pop kültürüne tamamen karşı olmama rağmen nakaratıyla bağlama yapmış şarkı. yaşasın sinan akçıl, yaşasın hande yener.
bodrum'la birlikte uzun bir aradan sonra hande yener'in söylediği açık ara en güzel şarkı.

böyle şarkılar yapacaksa hiç durmasın. "arayıştayım, sound arıyorum, şunu yapıyorum, deniyorum" cart curt bir şeyler diyordu; bence aradığı bu sound ve artık onu bulmuş olmalı.
hande yener'in eski ( hatta eskiden bir sonraki) tarzından uzaklaşıp popa yaklaştığı son albümündeki sözü ve melodisiyle güzel şarkılardan biri.
allah'ın yarattığı şu dünyada 72 * fırka * vardır.
bu milletlerin her biri yine binlerce dil, lehçe ve aksanlarıyla anlaşırlar, konuşurlar.
herkesin muhakkak anladığı bir dil vardır ki; o da sopadır.
güncel Önemli Başlıklar