bugün

5 entry ardından yazar olunacağı beyan edilen bir sözlükte*, 5 entry girildikten sonra yazar olunamayınca sonsuza kadar düşülen durum.
(bkz: bekleyen derviş muradına ermiş)
caylak halimle su an itibariyle 67. entrymi girmeme ragmen yazarliga adim atamamis olmamın sonucunda beynimin icinde oradan oraya çarpan cümledir.
Insan artık, "yazar özelliği taşımıyorsam uçurun beni arkadaş" diye bagırası gelir bagıramaz.. niye? e ayıp olur..

(bkz: benden dervis olmaz)
gönülden katıldıgım dostların açmış oldukları baslık...
Ne zaman yazar olacagım ben yahu?
Saygılar...
billy shears adlı caylağın yaşayacağını düşündüğüm durum.
Bazı çaylakların çokta umrunda olmayan durumdur. (bkz: ben) nihayetinde ben yazacağımı yazarım, okuyacağımı okurum, beğendiğime oy veririm kısacası kendi işime bakarım. ne bu hiyerarşi merakı anlamıyorum..*
çaylak olanların, yazar oluncaya kadar ister istemez rüyalarına bile girebilecek kabus hali.
yazarlığa teğet geçmektir. veyahut, affı olmayan bir suç işlemektir.
muhtemelen yaşayacağım durumdur. ama çaylaklığın da en az yazarlık kadar zevkli olduğu unutulmamalıdır.
üzülesi, ağlanılası durumdur. saygıdeğer çaylağımız pek de saygıdeğer olmadığı korkusuna kapılıp çılgınca şeyler yapabilir.* * ama beterin beteri var şeklinde polyanacılık da oynanabilir. zira sonsuza kadar uçurulmuş olabilirdiniz de. kızgın sulardan serin kumlara gitmek gibidir nitekim yani ne öyle ne böyle. (bkz: iki ucu boklu degnek)
(bkz: ben masumum)
(bkz: kahrolası kırk karakter)
yaşamaktan azıcık korkmakta olduğum durumdur.hayırlısı olsun,demek en iyisidir...
uludağ sözlüğe üye olduğumu unutup üç yada dört ay kadar girmemem ve yeni hatırlamam sonucu muhtemel ortaya çıkabilecek sonuç budur.
(bkz: unutkanım arkadaş)
Kesin bende de böyle olacak. Sonsuza kadar çaylak olacağım.