bugün

Kadın gibi kadın!

https://twitter.com/smnns.../1363831586127544326?s=19
memelerne eksi yönde etki etmiş sanırsam. bakınınsanıza nonoşlar o iri, heybetli, gösterişli memintolar gitmiş yerlerine adeta birer adet limon gelmiş. bizim uğur un (melis) memeleri bilene kocaman kalır bunların yanında.

bizımla deyılsın songül cüyüm. hofff!!!
her sene kendi salçasını kendi yapan bir uzman olarak şunu belirtmeliyim ki şu an salça mevsimi değil.

evet salça yapılacak domates tarlada güneş görmüş o sıcağı hissetmiş olması gerekir.
bu mevsimdeki domatesten salça olmaz.

ayrıca salçayı doğalgazlı ocakta değil altında odun ateşi yanan kazanda kaynatmak gerek.
doğalgazda kaynamış salça Ile odun ateşinde kaynamış salça arasında dağlar kadar fark var.

edit: ulan başlıkta benden başka herkes memeden bahsetmiş. salçadan bahseden bir tek benim.
Yav ne yapalım biz salçayı bize meminto lazım.
yemeğin salçalısı kadının kalçalısı mesajı veriyor anlayana!
Bence bu video fake.
Hem domates bu mevsimde olmaz.
Hem de o memitolar songül karlının değil.
Geçimi domates yetiştirerek sağlıyorum bu mevsim de o domates olmaz.
Ayrıca jimmy tengir tito bile memitolar söz konusu olunca takıldıkları yeri bana sorarlar ben bilmem mi songül karlı'yı.
itiraz istemem.
Edit:dm.den köylü müsün diye gelen mesajlara cevap.
Evet kardeşim yazın bahçe belliyorum
Kışın temiz göt elliyorum.
Mesleğim bu.
Sinirlendim ahlakım bozuldu. Başta la loba olmak üzere tüm bayan yazarlardan özür dilerim.
Beceriksiz olduğu düzensiz çalışma halinden belli. Her seferinde tek bir domates için ordan aliyor eğiliyor poşete soyuyor , tekrar aynı işlemler. Becerikli kadin önüne bir leğen koyar. Bağdaş kurar. Güzelce soyar doğrar neyse iste.
bayat haber la bu

mağarada uyuya kalmışlar amonyum

aylar önceydi o

uyanın uyanın,

ulan songül seni yakalarsam dövecem bak söylemedi deme

nerede ergen manyak varsa diline düştün

elbet yakalayacam seni ya.

bu da burada dursun.
çalışma düzeni yanlış.
biraz daha özen gösterse domateslerin hepsini çöpe atacak. o nasıl domates soymak kız?!
Songül karlı sütyenli.
Gördüğüm kadarıyla bu sefer südyensiz değil.
songülün başı açık olduğu için asla yenmemesi gereken domateslerdir. başı açık kadınların yaptığı yemeği yemem servis yaptığı çayı da içmem. evet..