bugün

Son zamanlarda sözlük kızlarının birbirine girip olay çıkartması sonucu biz sözlük erkeklerini tedirgin eden, korkmamıza sebebiyet veren, sözlüğe besmeleyle girmek zorunda bırakan gerginliktir.

Son 1 haftadır sözlük kızları arasında çetin savaşlar yaşanıyor. Hem de 1-2 Kişi değil, başlayınca resmen meydan muharebesine dönüyor.

Kim kimle düşman?

Melisasilem+yildizlarin altinda= hepbirsonbahar.
Melisasilem+yildizlarin altinda= kanaatlari var ruhunda.
Melisasilem=liliith.
Abla olan Lilith=liliith.
Ruhsal enfeksiyon=hepbirsonbahar.

Ortadoğu gibi resmen. Müttefik de belli değil ittifak da.

Oslo rolü oynayarak tarafları ateşkese ve antlaşmaya davet ediyorum. Evet bu kutsal görevi yapmaya hazırım, toplanır konuşuruz kızlar. *
Gergin olanlara bir omuz masajı yapayım pamuk gibi olurlar yienim. Mesaj atınız.
görsel
Listeye benim düsmanlarım yazılmamıs bu yüzden üzüldüm, bazıları gerçekten pr çalışması bencede viral reklam falan, hele bir teyze var ya acılıp sacılıyor yada kavga cıkartıyorki dikkat ceksin.
ayın dolunay zamanına rast gelmesinden dolayı. önemli değil o kadar !
Bir teorim var sadece bir teori. Bence mübarek ramazan ayının gelmesiyle mümin sözlük erkekleri bu hanım kızlarımıza ilgiyi kestiler. Azalan abazan popülasyonu yüzünden hatunlar gerilmeye başladı. Az ekoloji, biyoloji okumuş olan bilir av avcı ilişkisi, içe göç dışa göç vs. Bu gerilmeler ve ilgi ihtiyacı iç çatışmalara yol açmaya başladı ve sonuç ortada. ilgi savaşları başladı. Hadi bakalım hanımlar iyi olan kazansın.
Yavaştan kendisini hissettiren mevsimsel sıcaklıklar ve adet dönemlerindeki basit sapmaların etkisi olsa gerek.