bugün

Şöyle bir şey var, muhaliflerin alayını solcu sanıyorsunuz.. Ben solcu falan değilim ve muhalifim.

Solcuların oyu mu değerli yoksa dağdaki çobanın mı.. Bence aysun kayacı gibi yiğitlerin oyu daha değerli.. Dumokrasi cahilin elinde bir kitle imha aracına dönüşüyor.. Bunu akapede gördük be arkadaşım.
internete bakmadan solcu nedir, kime denir soyle, baska soru sormayacagim.
kesinlikle bir olamaz

çoban cukkasını

solcu vatanı düşünür.
forest gump filminin başında kahramanımız hikeyesini anlatmaya başlarken bir hikaye anlatıyor. bu çocukken annesi onu okula yazdırmaya götürüyor. okulun müdürü kadına diyor ki bu okula en düşük 80 IQ ile öğrenci alınıyor. sizin çocuğunuz maalesef bunun çok altında alamam maalesef deyip kabul etmiyor. amerikadaki eğitim sistemini bilemem ama şu replikten çıkardığım kadarıyla bu 80 IQ altındaki özürlüleri Amerika'da okula bile almıyorlar. ama Türkiye'de bu insanlar bütün ülkeyi ilgilendirecek bir konuda karar verme yetkisine sahipler. bu insanlar kendi hayatları hakkında bile karar verme yetkisine sahip olmamalılar aq.

çobanlar üzerine alınmasın burada aslında anlatılmak istenen gerizekalılar ile benim oyum bir değil. yoksa bir çoban bireysel olarak benden zeki olabilir.
güncel Önemli Başlıklar