bugün

sağcı kesimin sevmediği gençlikdir. atatürk'ü, vatanını seven gençlikdir.
(bkz: sol görüş)
üniversitede eyleme katılıp zina yapan gençlerdir. oysa sağcı olsalardı allah korkusundan dolayı zina yapmazlardı.
okuyan gençliktir.
aklını yüreğini kullanan, sorgulayan, bilim ve teknolojiyi takip eden, onurlu ve başı dik devleti savunan

gençliktir. şimdilerde çok moda diye muzaffer ordumuzu karalamayan gençliktir. ki ordumuz peygamber ocağı

diye bilinir.

dünyanın en haklı savaşını vermiş ve ölmüş mustafa kemal'in arkasından konuşmayan gençliktir.

hiç kimseyi öldürmemiş varlığını bu halka armağan etmiş rahmetli deniz gezmiş'i anlamaya çalışan

gençliktir

dünyanın en asil ve medeni bir milletine mensup olduğu için ne mutlu türk'üm diyebilen gençliktir.

aynı vatanda yaşayan kardeşleriyle kavga etmek yerine bir ve hür olmayı savunan gençliktir.

kendisini sağcı ve solcu diye ayıran zihniyeti aydınlatmak isteyen gençliktir.

dinci ve gerici değil, göğsü iman dolu gençliktir.

cemaatçi kardeşler aranızdan kaç kişi rahmetli deniz gezmiş'in filistin davası için filistine gittiğini ve

mücadele verdiğini biliyor?

artık ölmüş insanların arkasından konuşmayın.

türk gençliğini sağcı ve solcu diye bölmeyin.

'size öyle bir vatan aldım ki üstte gök çökmedikçe

ve altta yer yarılmadıkça bizim ilimizi töremizi kim bozabilir'

bilge kağan...

türkiye ilelebet var olacaktır. mustafa kemal..

tüm kainat duysun: ne mutlu türk gençliğine ki allah bizi türk yaratmış.
artık dinci kesimle birlik olup, emperyalizme karşı birlikte savaşmaları gerektiğini düşündüğüm gençlik. zira bu gidişle dincilerle didişmekten öteye gidemezler. aynı olay dinciler için de geçerlidir.
malesef liseli gençlikle bir yere varamayan gençliktir. bekleyin bilgilenelim, kitaplar okuyalım, öyle aydınlanalım arkadaşlar.

(bkz: ben bu yazıyı çakma solculara yazdım)
Solcu gencliktir. Müslümanlıkla ahlaksız yaşarlar.
Aydınlık, bilim gibi lafların altına sığınarak yobazlığın, saygısızlığın sancağını tutan kişiler, kendinden olmayan insanları da yaftalayarak ezilen kimliği yaratmaya hatta mazlum maskesi giymeye çalışan insanlardır.

Millet bilincinin, dirlik şuurunun içi boşaltılmaya, yerine bizim topraklarımıza ait olmayan, avrupai fikirler, sözcükler sokulmaya çalışılıyor.

Bunu bizzat üniversite öğrencileri yapıyor, daha doğrusu çanak tutuyorlar. Bu hususta benim en sevmediğim nokta ise bu kitlenin camia ve kamuoyu içerisinde kendilerini aydın, entelektüel diye tanıtıp orda burda fiyaka atmasıdır. Hayatında hiçbir işçinin elini sıkmadan insanların itikadına laf atmaktan hoşlanan kibir sarhoşudur. Sermayenin kimi yönettiğinden daha çok tasarım yapmayı, kendi adına bir zanaat edinip kendi fikirlerini yaptığı en iyi işle beraber geliştirmektense afiş asmayı kovalayan, manasız sadist duygular besleyen güruhun bireyidir. Ayda yılda bir kere daha önce adını duymadığı bir mezrada ağaç dikip iki çocuğun suratını boyayınca meleklerin yeryüzündeki tecelli halleri olduklarına inanan, kendi içinde gelin güvey olan eşelemeden yoksun insan topluluğudur. Hiçbir devinim ve yenilik göstermeyen sloganları diline pelesenk edip ülkesi hatta dünya için en iyi olan şeyi bilen kişi odur. Bunu okuyanların vicdanına sesleniyorum.
gördüğüm şu ki bizlere farz olan ilim, öğretilen bir şey değil kapılan bir şey. Ben ki şeyhlerin, müritlerin bilmemnelerin elinde parça pinçik olan, dünyadan kendini soyutlamış çileci Müslümanların kafalarına göre dizayn ettiği şeri hükümleri bir kenara koyup adil olduğuna inandığım laikliği benimseyebiliyorken şu sapkınlara da bir bakın! Bir cenahı ilerici bir cenahı demokratik olan bu boşboğazların ne kendilerine faydası ne de inandıklara şeye faydası vardır. Vicdan muhakemesi yapabilen herkes ne idüğün ayırdına varabilecektir.

Sanki kiremitlere itina ile havai fişek yerleştirip üniversiteyi talan eden onlar değilmiş gibi sanki çöp kutularıyla barikat oluşturmaya çalışıp günlerce işçileri üniversite içerisinde süründürmemiş gibi sanki sağa sola kağıtlar bırakıp hem görüntü kirliliği hem de çevre kirliliği yaratmıyorlarmış gibi hem antimilitarist işvelerle hem de gözler önünde kolluk kuvvetlerine küfür etmiyormuş gibi hem daha hiçbir olay olmadan evvel yemekhaneden aldıkları su şişelerini çantalarına doldurmuyorlarmış gibi bir de aydınız diye caka satıyorlar, herkes gerici ve yobaz onlar aydın!?

Ne diyorduk ya faşizme karşı bacak omuza? ideoloji orospuluğu böyle bişey işte.

Şimdi eleştirdiğim bu güruh tarafından sağcı, yobaz, gerici olarak yaftalanacağıma her türlü bahse girebilirim.
güncel Önemli Başlıklar