bugün

orospu çocuğu eylemidir.
Ne kadar anlamlı bir nicke sahip olduğunu bir bilsen. Konuş deli.
Kavurucu çöl sıcaklarında kalasıca insanın yapacağı şeydir.
ümmetçilerin bilmediği zevktir.
görsel
Bencillik ve kotulukle orulmus bir ruhun sahibidir. Acinasi insan ne zorun var acaba canim hayvanlarla.
Canlıların hayatına saygısı olmayan birinin ayıbıdır.
(bkz: entari ve beden uyumu) *
suç sende değil çocuğum, seni dünyaya getirenlerde.
Umarım bunu yapan kişi öyle bir vebal gelsinki başına. Boğazın öyle kurusun ki 1 damla suya muhtaç kal ve vücudun suya reaksiyon gösterdiği için içeme.
nick entry uyumu. keşke annen o gece babana başım ağrıyor deseymiş.
3 ay ömrü kalanların yapmaması gereken eylemdir. oğlum geçende hakkınızı helal edin falan diye yazıyordunuz burada ne oldu ? ömrü azalan sevaba yönelir siz hala çiyanlık yılanlık peşindesiniz *
Ve tanrı insani yarattı. Nefreti içine sığmayan, elinden gelse tüm dünyayı yok etmeye çalışan.
bunu en iyi kaliteli yıkık orospu çocukları bilir.

sizi acizler sizi troll olacağım derken ne oldunuz.
zevkli eylemdir ama bir kedilere salam atıp tam geldiklerinde salamın üstüne basıp yenmeyecek hale getirmek değildir.
aciziyet belirtisidir. böyle yaratıklar gördüğünüzde sakince yanına gidip ''bunu yapmamalısın'' demek yerine tüm gücünüzle kıçını tekmeleyin.
yazın su kabına izmarit atıp kışın da yem kabını çöpe atan primat geleneği. ulan şu zamazingo, çöp kabı olsaydı eğer zahmet edip atmazsınız izmaritinizi, gider yere ortalığa atarsınız. küçücük hayvanın kabıyla uğraşmak nasıl bir acizlik olabilir anlamadım oldum olası. yapanı denk getirirsem kabı fiyonklayıp hediye ederim.
sokak hayvanlarının susuz kalarak ölmelerine neden olacak canice eylemdir. yapmayınız.
şerefsizliktir.
Hayvan bile olamadığınızı gösterir.
bir orrospu çocuğu, kahpe evladının elim hareketi.

bu andavalı meydanda dinlene dinle linç etmek gerekir.
Onu yakalayıp o kovayı başından aşağı döküp git doldur lan diye baskı uygulayacaksın. Zorla hepsine her gün yemek getireceksin deyip bir temiz de döveceksin.
Ben bunu yapan insanın kötü kalpli olduğuna net eminim ve bunu yapan insanın bu eylemi gerçekleştirirken bir video kaydı varsa hangi ayağı ile tekmeliyorsa o ayağının kesilmesinin verilecek en iyi ceza olduğunu düşünüyorum.
sokaga ici su dolu kap koymayin fareler kuvet sanip yikaniyorlar.

hakikaten fareler de bu kedi kopek mamalarindan semirdi. her taraf obez fare. bir yerde besin zincirini mudahale ile bozmus olduk.
bunu yapan adamı çırılçıplak soyup böyle streç filmlerle bağlayacaksın eli ayağına sabit yekpare olana kadar.

sonra ağustos'un ortasında Antalya'nın orta yerine bırakacaksın, yediği boku da yazacaksın başına.

O streç ısıyı daha da beter çeker, 40 derecede 1 yudum su için göt verecek hale gelene kadar bekleteceksin.

O zaman anlar açlık nedir, susuzluk nedir amın isyanı.
Şerefsizdir. O insandan bir halt olmaz.