bugün

üçüncü nesil bir çaylak. *

edit: an itibari ile yazar olmuştur.
soho'da kötü* anıları olan; sevimli yazar. kendisi taksi maceramda bana eşlik etmiş ve şoföre evet efendim dediğime şahit olmuştur ayrıca.*
ankara bu sefer kaynaşıyoruz zirvesinde tanıştığım, sevimli yazar. yaşını öğrenince çok şaşırdığım * * yazar.
ankara bu sefer kaynaşıyoruz zirvesi'nde tanıştığım, muhabbeti acaip zevkli, beni maceralarıyla gülmekten yerlere yatıran, yaşı hakkındaki spekülasyonlara kesinlikle inanılmaması gereken** sigara kaynağım.**
sicakkanlı, hoşsohbet insan.ingiltere anıları dinlenmeye değerdir.*
son olarak taktığı gözlüğün güzelliğine yorum bile yapamayacağım.*
çok sıkı küfreden yazar arkadaşımız.**
çok kısa bir süre kaynaşma fırsatımız olsa da tanımaktan çok memnun kaldığım ağırbaşlı yazar arkadaşımdır... saati 85 ytl den ingilizce ders vermeye yeltenmiş bana ama pek yüz bulamamıştır... *
kendısını ılk etapta -gurultuden olsa gerek- anlayamadıgım, her cumlesını 2 defa tekrar ettırdıgım yazardır. daha sonra algı duvarı asılmıs ve muhabbetımız tavan yapmıstır. umıtkoy lu hemserımdır aynı zamanda..
acayip sempatik, şeker mi şeker bir uuser. muhabbeti çok hoş ve konuştuğu sürece susmasını hiç istemezsiniz. her zirvenin olmazsa olmazı bir yazar.
ankara zirvesin de tanışma şerefine nail olduğum,efenim yıllarca avrupa kültürü almış, tabi zirvede de bizlere yaşatmış insandır kendileri *.efenim böyle bir kült hava,bie wamplık desem nasıl desem işte bilemedim.anlatılmaz yaşanır derler ya öyleydi sanırım. bir anda gone with the windsahneleri canlandı gözlerimde.nice zirvelerde aynı masayı paylasmak dilegi ile **.
güleryüzlü, çok cici, hemen kaynaştığım ve çok sevdiğim, ingiltereden ithal, nickinin hikayesi mutlaka dinlenilmesi gereken sevimli mi sevimli yazar
(bkz: sevdim ben bu uuserı)
an itibariyle msnden karşılıklı tokuşturarak çay içtiğim**** sevgi kelebeği
istersen yaparsın dediğim yazar. *
profosyonel bilek güreşçisi yazar.
haklı bir övünç içerisinde olan yazar. * hayatındaki bütün sınavlardan geçmesi dileğiyle.
kendisine estağfuruLLah ne saLağı demek istediğim yazar.. sınav terminatör'ü oLarak karşımıza çıkmıştır.. heLaL oLsundur.. yürü be oLm kim tutar seni.. * *
gün itibariyle beni çok güldürmüş, saatlerce beklediğim**, acayip eğlendiğim, muhabbetine doyamadığım, yeni saçları kendisine çok ama çok yakışmış olan fahri kardeşim. berbat başlayan bir günün mükemmel bitmesine sebep olan şirin varlık.
(bkz: tel-sim-)
(bkz: kaşlara dikkat)
(bkz: mağazadan ayar yemeden kaçmak)
canımsın, bitanemsin ve tabikii kuşummmsuuun.*
di re mi fa sol la si dodiyerek kırk yıllık gamın içine etmiş yazar. di ne lan? bir de inat etmez mi? neyseki sağ duyulu kardeşi abla bi çay koy demiş de inandı. şu an çay içiyor. yarasın...
hiç bitmeyecekmiş gibi bu şizofrenik sanrılar
ne hayaller görüyorum zamanlı zamansız,
ya bir melek oluyorum gökyüzünden atlayan
ya da bir ölü mezarsız..
kendisini übermensch sana yazar kişisi.*
Ne anlatılmaya çalışıyorsa cevabını şak diye veren yazar.* *
ingilizce ders işini 15 ytl ye bağladığım ders verici, yazar kişilişik, neşe kaynağı. iyi ki tanıdım seni. *
hard diskini yaktığı için kızgın, üst kattakilerin gazabından da bir türlü kurtulamamış olduğundan şu aralar asabi görünen yazar kişisi.
"ya kafam durdu, sırada çok adam var, dönücem ben sana" kişisidir ayrıca...
her yere laf yetiştirebilitesi olan yazardır. maşallah efenim, tavladan tabuya, ordan buraya.. bir de çok içten gülüyor lan bu.
tabu grubunun vazgeçilmez insanı..sen cehennem tanrısına tavlada yeniliip aramıza katılmasan halimiz nice olurdu aahh ahhh yazarı. pek de içten bir kişilik.. iyi ki tanımışım yahu kişisi ayrıca.