bugün

bana da gayet hoş gelmiştir. * saka bi yana adı çok güzel. kızım olursa koyucam.
özgüveni yüksek ve zekasının farkında bir yazar. burayı çok ciddiye almıyor. bu bile yeter.

edit: bu gidişle en beğenilmeyen entry'm olacak herhalde. n'aptı olm bu kızcaaz size? *
çorapçı yazardır.

selam, 26 yaşındayım. kilom 73 boyum 1.77 ve mahalle kızlar tarafından çok beğenilirim.
çorap ihtiyacın olduğunu duydum.. tek satıyorum 120 tl ama çift almak istersen 100 tl yaparım. sen alıcıya benziyorsun bir de lazımsa çünkü!

görsel
Nadir sayıda olan kaliteli yazarlardan.

Her ne kadar çoğu konuda fikir ayrılıklarımız olsa bile bunu diyebiliyorum.
Çok bencil ve de düşüncesiz yazar. Kendisini buradan kınım kınım kınıyorum. insan bir buyur eder di mi. Rabbena hep bana oooh.
Neyse kışın cevizli yap da yiyek.
Havuç tarator değil de kabak tatlısı yerken aklıma düşen yazar.
Güvenilmemesi gereken sözlük abazasi.

Gec kaldigimi bahane ederek bugun yenikoy big chefs'te popomu mincirdi. Ve aksama evine davet etti.

Abdest alacam lavaboya gitmem gerekiyor diyerek mekandan kactim.
Bir başka ilgi budalası sözlük dişisi.

Bir entryden profiline girdim son 3 entrysinden 2 si ay cok guzelim, ay guzelim ya ay puff.. minvali olunca okumadım gerisini.

Yaza yaza soyunu tüketeceğiz bunlarin. Kusura bakma abla kisisel değil, ideolojik bu.
görsel
her seferinde nickini sinüzit diye okuduğum dişi yazar. donuzlamış beni de. seviyor demek ki.
çok güzel yazan bir hanımefendi. beni donuzlamış olması bazı gerçekleri söylemekten alıkoymuyor.
(#41496830)

Bu yazısıyla beni benden alan yazar.

Okunuşuyla da beni cezbediyor.

Sinevuyit.

Kalemine sağlık.
sana şarkı söyledim https://soundcloud.com/reyiz-be/mukemmel-sarkim-4
Melankolik bir sözlük yazarı.
bilgisayar mühendisi yazar. taşşşakları 30 kilo.
sözlük kızlarına çok faydalı bilgiler veren hanımefendi. bakın da ablanızdan örnek alın.
(bkz: #41701292)
keşke okumasaydım. başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. oysaki ne hayellerim vardı..
cinsel konularda bilgi alabileceğiniz, entellektüel,deneyimli, bilgili ve ilgili bir yazardır efendim.
beni donuzlamış bir garip dişi yazar. donuzumu kaldırır mısın?
Fotoğraftaki kendisiyse ağır ilik bi kardeşimizmiş. Yerim.
iki sene önce bebek divan pastanesinde gördüğüm hanımefendi. Kendisidir efendim.

Rahat rahat yürüyebilirsiniz.
Uzun zamandır dikkatimi çeken tek şeyi götün önde gideni olması.
"sihirli bir değneğim olsa tüm dünyaya iyilik saçmak isterdim" kıvamında başlayıp "aklını başına al yoksa haberlere çıkarsın" diye tehditle bitti.

sürpriz sonlu film gibi oldu.
yazdıklarına bakılırsa hızlı yaşayan bir kadın. tam benlik.
fake fotoğraflarla insanları kandırmaya çalışan dişi yazar.