bugün

peşin not: arkadaşlar götçü değilim.

evet, son derece tartışmalı olan bir konudur sikini pantolon giyen erkeğin namusu.

erkek götünü tüm hatlarıyla ortaya koyan bu pantolonu tercih eden adamın namusu, kusura bakmayın arkadaşlar, bence sıkıntılıdır.

el aleme neden götünü gösteriyorsun değerli kardeşim? yıllarca kadınlara tayt giydi diye burun kıvıran bu arkadaşlar şimdilerde sırf moda diye o pantolonları giyiyorlar. samimi bir tavsiye ile bu faideli entrymi nihayete erdirmek istiyorum değerli kardeşlerim:

samimi tavsiye: ayık ol şişeyi patlatırlar aga.
günümüz türkiye'sinde pekte uzun sürmeyecek namustur.

damacanaya kayan adam sana neler yapmaz koç.
tartışma yaratan namustur.

başlığı açalı henüz 4 dakika olmuştu ki 12 tane mesaj aldım sözlük beylerinden. vay efendim neymiş bunlar namusluymuş da götleri başları açık değilmiş de sikini öyle bi şey değilmiş.

"susun şimdi pantolonunuzu sikini haaa" diye cevap verdim tam da bana yakışır şekilde. akabinde şu görseli mesajıma iliştirdim:

görsel

bu dedim. savunduğunuz şey, bu. bunu giyen adamın şişeyi patlatmazlar mı aga dedim.

gelen 17 cevap da pişmanlıkla doluydu. "yemin olsun bu pantolonları yakıyoruz derhal" dediler.

bir tane kardeşimi bile bu bataklıktn kurtarsam iyidir ya. çok şükür.
Sikini pantolon giyen erkeklerin götüne bakıp göçtü olmadığını idda eden yazarın hezeyanı.
Ayrıca,
(bkz: gizli gay)
ne yazık ki bazı üst akıl piyonlarınca korunan, kollanan namustur.

ne gizli gaylığım kaldı ne aşure kazanı gibi göt malikliğim.

sikini pantolon ne demek arkadaşlar? bakın basit bir sual. vücuda yabbışmak suretiyle hatları teşhir etmek. eee sen götünü niye teşhir ediyorsun eyyy sikinici arkadaşım?

hem bu faideli entrymizi sonlandıralım ve hem de hakkımızdaki ileri geri beyanlara kapağımızı takalım. buyrun;

samimi beyan: götçü değilim, ayrıca kuru götlüyüm. kaldı ki bu tartışmanın odağında benim götüm yok zira ben sikini giymiyorum. ben kargo pantolon giyip murat kekilli gibi dolaşıyorum. (solmuş, büyük beden siyah tişörtlerim var. metalci ergenler ulaşsın uygun fiyata teslim ederiz)
sikini elletiyor olabilir.
çok üzgünüm, bakın kimsenin namusuna laf atmak istemiyorum, yeminler olsun son istediğim şey kalp kırmak insanları rencide etmek ama

sikini giyen erkeğin namusu tartışılır aga. biri çıkıp da ılık dese bi şey diyemezsin.

hem sikini giyip hem de bıray dinliyorsa uzaklaşın ondan siz de götü kaptırmayın.

samimi not: rica ederim.
Namusta sıkıntı olur mu bilmem ama varikosel riski büyük. Eziyet etmeyin olm kendinize.
#namusbekçileriatamabekliyor
#hazirandanamusbekçilerine10000atama
Rakamla; 1'dir.
vardır.

namusu pantolonun darlığına sıkıştıran sığ bünyeleri göstermiş başlıktır aynı zamanda.
görsel
Erkek mi ?
Bence sayıyla 0 olma ihtimali yüksek.
Rahatsiz oluyorsaniz bakmayin kardesim.
namusu pantolon genişliğinde arayanların namusu bacak arasında sananlara 3üncü göbekten akraba olmalarıdır.
Gödünü ayın 14 ü gibi kamuya açan bir adamın namusu kuyruk sokumundadır.
iki bacağının arasında sallanıyordur.

göt loblarını el alemin geylerine, karısına kızına meze eder.
vurduran erkeğin namusu mu olur? yoktur.
Korumayacağımdır.
Ne namusu ayol iki paralık olmuştur o.
güncel Önemli Başlıklar