bugün

saf orospu çocuğu olan kişi söylemi.

http://alkislarlayasiyoru...iniz-degilim-kufur-icerir
doğru söylemiştir, hükümetin polisidir.
Aldığınız yere bırakmanız gereken polistir.
kameraların o an açıkken (neden acaba?), polisin o cümlesinden önce-ki duyamadım o cümleyi sarf ettiğini ama- eylemcilerin küfretmesi sonucu, "anama babama da küfrünüzü lütfeder misiniz? istediğiniz kadar sövün lütfen." gibi bir anlayış göstermediği için katledilmeleri gereken polistir.
doğru söylemiştir torpille polisliği kazandığı için cemaatin polisidir.
ana bacı sülale bana küfredilse ben de söylerdim. başka türlü anlaşamıyoruz maalesef.
kusura bakma aradığımda kul gibi geleceksin. madem ki emir kuluyum diyebiliyorsun, amir emrettiğinde de de kul olarak geleceksin kapıma denmesi gereken polistir.
kimin polisi olduğunu vergi üstüne vergi ödeyen halka açıklamak zorundadır.

böyle şeyler yok mu bu canına yandığımın yasasında?
kimin polisi olduğunu vergi üstüne vergi ödeyen halka açıklamak zorundadır.

böyle şeyler yok mu bu canına yandığımın yasasında?
kendisi sonunda akp'nin köpeği olduğunu kabul etmiştir.
Doğrudur bizim polisimiz değil hükümetin köpeğidir.
kimin kedisiyse onun yanına siktir olup gitmesini istediğim polistir.
(bkz: ben sizin polisiniz değilim siz ermenisiniz)
benim vergimi alıp bana bunu diyorsa o vergi haram olmasın mı? takdir vicdanlı insanlarındır.
polis sizin polisiniz değilim derken ülkesinin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan, yabancı ülkelere hizmet eden ajan halkı kast etmiştir. polis huzur ve güven veren masum halkımızın polisidir, şerefsizlerin polisi değildir.
insanları tahrik eden polistir. diğer polisin sağduyusu da takdire şayan.
kime karşı dediği önemlidir. hükümetler gelir geçer baki olan halktır.
çok net bir şekilde olmasa da polis "sizin polisiniz değilim. siz hepiniz ermenisiniz." demiştir. halkın tepkisi yerli yerindedir.
benim polisim demeyen ben.
videonun neresinde diyor anlayamadığım polistir. Yahu kaç defa izledim, kadınların bağırtısından, bir şey anlaşıldığı yok.
güncel Önemli Başlıklar