bugün

Kız düşürmek ne lan?
Arkadaşlık sitesi mi burası amk?
Can sıkıntısı. Arıyorum ama takılacak başka site bulamadım
Gündemi, en eğlenceli ve zilyon tane görüş okuyarak takip etmek en bağlayıcı unsurdur.
Çoğu zaman seviyorum bu kargaşa halini, irili ufaklı bir dolu pencereler açılıyor insanın zihninde...
Bir de zeki troller...
Bu adap bilen,yetenekli insanlar yüzünden, sandalyeden düştüğüm çok zamanlarım olmuştur.
Sitres atıyorum ben burda.
Yakın cevremde akrabalar ve arkadaşlarda dahil olmak üzere kimse burda yazar olduğumu bilmez.
Sizi zaten sallamıyorum.
Rahatım.
Zall ve burun delikleri.
Muhabbetlerinin kaliteli olduğuna canı gönülden inandığım delikanlı sakallı kız yazarlarımızdır. Gerçekten sağlam adamlar.
Hepimizin tek ortak yönü; etrafındaki insanlardan siyrilmak istediğinde burada birseyler yazıp, başka atmosfer yaşamak istemesi.

Sonra burdan sıkılınca o havalara dönmemiz.
Rahat rahat kafa dağıtabildiğim ve saçmalayabildiğim bir ortam olması gibi sebeplerdir.

Ayrıca

(bkz: o kendini biliyor)

Yapmasam ölürdüm*
Hiç bi şey.
Mobil arayüzün göze hitap etmesiydi.
Ancak bugün değişmiş.
Fontlar küçülmüş. Ben alışamadım.
Fontlar çok küçük. Baş Ağrısı yapıyor bende.
Aynı ekşi'den oldugu gibi koparım yakında buradan.
Uyku problemim yüzünden geceleri yapıcak bir şey bulamamam. Genel olarak okuyorum sadece.
Bazen kendime sorduğum ama cevap bulamadığım şeyler.

Soruyorum kendime "%80'i ergen olan bu ortamda hala ne işin var?" Diye sonra cevap bulamıyorum sormayı da bırakıyorum.

Velhasıl bilmiyorum.
Sözlük erkekleri.
Puhahahahaha...
Kendimi yazarak daha iyi ifade ettiğimden. Sözlukte bazı konular da görüş belirtmek daha kolay geliyor. Burada kimse kimseyi tanımıyor, sadece fikirlerinle değer buluyorsun.
Yazıp,çizip birşeyler anlatmayı severim tek neden bu.
Anın görüntüsü.
Kırmızı ojelerim.
Seviyorum sözlüğü daha samimi.
Alışkanlık. Sadece alışkanlık. Başka bir şey değil.
yazmak.
(bkz: sol framein akması)
Değişik tipler çıkabiliyor
Güzel oluyor güldürüyorlar.
Samimi bir ortamımız var bence. Beni bağlayan bu.
içimi anonimce dökebilmek.
girince alışıyorsun.
Benim burada yazar olmam. ilk önce kendimi dışarıdan okuyordum, sonra ben de katılayım dedim. Ben burada oldukça ben sözlükten gitmem.
zaman geçirici olması.
güncel Önemli Başlıklar