bugün

kazanova. çapkın. playboy felan. her gün bir kızla sanıyorlar. ama gerçek içler acısı. elim kız eline değmedi. bakirim. aha da itiraf ettim. şimdi geçin dalganızı.
Hangi anlamda??

Beni mesela aklı başında ağır başlı sanıyorlar jsjdjd yazık.
Çoğu zaman lafı gediğine koyyan ve üzerine çimento atan kişi sanıyorlar fakat temelimde deniz kumu var.
Bide ufak tefek bilimsel şeyler öğrendik diye ateist olduk aq o var bide.
Ne insanlar var lan.
Eğleniyor sanıyorlar, içim kan ağlıyor. Mutsuz palyaço muyum lan ben. Evet öyleyim. Hayır değilsin. Tamam değilim.
Beni mutlu keyifli huzurlu sanıyorlar ama mutlu falan değilim.
Akıllı.

Yaratıcı.

Düzenli.

Temiz.
Karşıdan gören karamürsel sepeti zannediyor ama kuyruğuma basan yolumdan bile geçmiyor.
görsel
(bkz: karı)
Iyi saniyorlar, mutlu saniyorlar, sakin saniyorlar Ama aklim ve ruhumdaki duvarlari yikan firtinalari bilmiyorlar.
Beni iyi sanıyorlar.
Prens, sihirbaz.

(bkz: o beni prenses peri sanıyor)
Tevazu gösterdiğimiz için ezik, karşımızdakinin gururunu okşamak istediğimiz için bilmez saniyorlar. Ha bir de kolay lokma sanıyorlar. Oysa benim dedem yiğit bir eşkıya imiş. Bu damarlar onun kanını taşıyor.
enayi sayıyorlar ne olacak başka.
Sert ve agresif.

Evet öyleyim.
Burnu havada.
(bkz: asosyal)
aynı anda 10 kişiyle konuşma potansiyelimin olduğunu.
Zeki, kültürlü, iyi bir insan sanıyorlar ama hiçbiri değilim. Sadece normal bir insanım, çoğu insan “normal” olamıyor, bu yüzden ben zeki, kültürlü ve iyi bir insan gibi görünüyorum. Ülkedeki seviyenin düşüklüğünden dolayı böyleyim, benim seviyeme çıkın. (bkz: swh)
Güçlü. Öyleyim elhamdülillah.
(bkz: deli)
Fare ya da harun abi.
Bir an için dışarıdan bakan göz olmayı gerektiren soru.
Beni çok Çalışkan ve çok zengin sanıyorlar misal.
Oysa işin gerçeği basitçe, iş ahlakına sahip olduğum için çalışırken özveriliyim yoksa dünyanın en tembel insanıyım aslında. Elbette çok zengin de değilim (keşke olsam, para muhteşem şey) lakin antin kuntin zevklerim olduğu için öyle görünüyor.
Çapulcu sanıyorlar. izin günlerinde deri ceketimi, yırtık jean’imi, botlarımı giyip ortamlara akıyorum. Halbuki bildiğin kodoman bir şirkette ceo yardımcısıyım. Takım, kravat vs.
melek sanıyorlar awk.