bugün

Görüntü kirliliği yapan, evde olması anlamsız gelen eşyalar.

Anahtarlık mesela. Çokta gerekli değil, benim iki Evimin anahtarının yeri kol çantamın küçük fermuarlı yeridir.
Girerken aramak yok, çıkarken unuttum mu endişesi yok.
oh miss.
Halı. Yerler parke kaplıysa ne gerek var?
ben.

net.
bu aralar (bkz: ben) .
Televizyon üstünü, mutfak raflarını kaplayan dantel örgüler.
ben.

evet malım ben. bildiğin mal. eşya gibi.
dolap üstüne koyulan döşek.
Vitrindir. Bi de oraya bardak canak koyup arayada resim sıkıstırıyorlar ya. Bence en gereksiz goruntudur.
Bir gün lazım olur kullanırım diye saklanan her eşya.

Listenin ilk sırasını kimseye kaptırmayan yürüme bandı dediğim cihaz (terminolojik adı her neyse).
cocuk oyuncakları biblolar çicekler.
size yalanım yok 20 yıllık çalışır grunding televizyon var hemen çalışma masamın yanındaki masada öylece duruyor. antene bağladığın anda çalışıyor biraz daha evde tutucaz daha sonra satıcaz ve zengin olucaz şimdilik zengin olma hayalim bu yönde.
Şu anki ruh haliyle her şey.
Biblolar nedir o bibloların surat ifadesi arkadaşın sanki anasını öldürmüş mler biraz önce üzüntüsünden öyle donup kalmış piç.
O mutfak lavabosunun altındaki dolaptaki huni. Kaç kere çıkamadı o dolabtan kaç kere.
-orta sehpa
odanın ortasına koyuyoruz sonra etrafından dolanıyoruz, kendimize iş çıkarıyoruz.
Evin her köşensinde olan süs eşyaları. Temizlik yaparken insan ölüyor resmen.
kaynanadır.
Fritöz. Kendimi bildim bileli buz dolabının tepesinde durur. Tozunu almak dışında hiç indirildiğini görmedim.
Babamın köydeki evden getirdiği eski kocaman radyo. Bir de babam.
Tabiki damacananin üzerine giydirilen kıyafet.

Sonra neden damacanaya tecavüz ediliyor diyoruz meger adamlar damacanayi gelin sanıyormuş.
(bkz: ibretlik tespitler)
televizyon tabiki türk halkının amına koydular kadın programları sapık diziler sayesine acilen yok edilmesi gereken eşya listesinde 1 numarada başka eşye konulmamalıdır.
(bkz: evdeki en gereksiz eşya)
aramaya inanın.
Kitap ayracıdır. Ne bokuma yarıyor afedersin? Kaçıncı sayfada kaldıysan köşesinden katlatıver. Kitaba bişey olmuyor korkmayın mk cahilleri.
Bence en gereksiz benim her ne kadar eşya olmasam da. Öyle ki her şeyi kullanıp eskiten ben, dağıtan ben, arkadaşlarımı çağırıp ortalığın karışmasına sebep olan ben.

Sevgili ev,
Ben artık evi sana bırakıyorum bildiğin ben bir kımıl zararlısıyım.
Sevgiler.
Süs mumlarınin ustune tanımam gereksiz nesnelerdir.
güncel Önemli Başlıklar