bugün

az önce ekranda konuşan tayyip erdoğan' ın ağzından çıkan cümle.

yorumsuz..
Adam aldanmadı kandırıldı bi kere.
aga bu adam geçen kandırıldık allah affetsin demiyor muydu?
görsel
Aynen kanka aynen.

(bkz: kandırıldık)
ah o fetu yok mu o fetuuu.

tanım : beklenen beyan.
Bunu söylerken bile aldanmıştır ve aldatmıştır, evet.
bunu demesi için birisi kandırdı yine herhalde..
hava durumu gibi anlık değişiklikler oluyor demek ki.
görsel
görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
Evin içinde bi hassssiktir çekmeme neden olan söz. Elalem nelere denk geliyor ben tv'de buna denk geldim.
her söylediği yalan olan, dün böyle söylediğinin bugün şöyle söyleyen (bkz: yavaş dön reis ümmet yetişemiyor) utanmaz, arlanmaz bir şahsın yeni bir yalanıdır.

sırf şu olay (bkz: rte nin seçmenini kaz yerine koyması) bile neyin ne olduğunu gösteriyor.
ne aldanan oldum ne aldatan..

şarlatan oldum, şarlatan!!

şeklinde tamamlanması gereken bir söylem..

hobi olarak yine ol ama bir görevi icra ederken olma arkadaşım yani..
görsel
sucukçu muhasebecisi'nin karşısına aldığı akvaryum balığı hafızalı kerizleri, her seferinde başarılı olduğu, bilmem kaçıncı aldatma denemesidir.

bak şurada konuşana:

http://www.yenicaggazetes...-itiraz-etmis-160513h.htm

kimseyi aldatmamış!...
-doğum tarihiniz?!

+muş.
Ziyaaa.
Allah affeder de ben affetmem, önemli olan o.
E yok artık dedirtti yine. Her geçen gün şaşırtıyor. işte lider işte millet.
yıllarca beraber ye iç yat ülkeyi ele geçir parsel parsel sat hırsızlık yolsuzluk yap bunu fark eden yoldaşın, efendin, gel de bitsin bu hasret dediğin, yollarda beraber yürüdüğün, beraber ıslandığın aynı yağmurlarda... seni hırsızlıkla suçlasın sen de onu terörle. sonra pişkin pişkin çıkıp kandırıldık aldatıldık de kendini akla millete şirin görünmek için sonra bir daha aptal yerine koy bu milleti aldanan aldatılan olmadım de. bu evet oyu kullanacaklara sesleniyorum. diğer dünya varsa eğer çocukların elleri siz dahil hepinizin yakasındadır.
çok korkunç bir kahkaha attırmış olan söylemdir. he biz gülüyoruz falan ama buna inanan milyonlar var bu ülkede buna gülemiyorsun işte..
hüsnü de malik'in elinde patlattı.
tam ağızdan çıkan hali için (bkz: siyasi hayatımda ne aldanan oldum ne aldatan oldum)
çakma reisi her dinlediğimde çocukluk yıllarıma dönüyorum... bir çetin vardı bizim mahallede, şimdi nerelerde ne yapar bilmem. bir şey söyler "ben öyle demedim ki" derdi 5 dk sonra. bir tüpçü vardı bu camını kırmıştı, bunu tüpçü de görmüştü çetin yine de "ben kırmadım" dedi. nedense çetini hatırlatıyor bana çakma reisiniz.
güncel Önemli Başlıklar