bugün

siyahgiyenkadin vardı bi ara nerdeydi ki o, onun kocası mı ki? hoş gelmiş.
sisman olması muhtemel yazar.
an itibarı ile 'enee bana başlık açmışlar' diyen yazar... (bkz: eneee)
hoşgelmiş yazardır, hayırlı giriler diliyorum.
felsefi aydınlatmalarıyla abazanlık kavramına ışık tutan filozof bir yazardır.

(bkz: pozitif abazanizm)
(bkz: negatif abazanizm)
(bkz: neo abazanizm)
maldanadama benzememesi dileğiyle. hoşgelmiş*
nicki güzel nesildaş yazar.
(#9086776) beni ne mühendisler ne doktorlar istedi de varmadım potansiyeline sahip adamdır.
nesildaştır hoş gelmiştir.
osmanlıca adamıdır.
(#10034691) sırf şu entrysiyle bile gözümde 10 numaradır bu yazar arkadaş.
(bkz: #10130192) yalamıştır..
şey yakmıştır diyecektim.
of ya yanmıştır aslında.
kardeş yavşamış iyi yazardır.
hüğğğğ ağlıcam ya.
yazıp yarmıştır be ohh bee. budur. yarmıştır....
yeminle anlatmak isdeğim buydu yağlamış yazardır.
şey yani '' yarmış''
(bkz: men in black)
#9586682 entrysiyle olduğum yerde ağlamaktan gözlerimin yanmasına sebep olmuş insan.
yardımsever bir uuser. ağzından çıkanla kulağının duyduğu hep tutuyor, eheh.
muhtemelen koyu renkleri seven adamdır.
yüzüklerin efendisi hakkındaki engin tecrübesini benimle paylaşarak büyük sevap işlemiş yararlı ve sempatik yazar.
(#9586682) girisini yaşarmış gözlerle okuduğum, nedense hiç tanımadığım halde iyi birisi olduğunu düşündüğüm yazardır.
şişman olduğunu zannedenler (bkz: cem yılmaz) (bkz: sinan çetin).
19 mayıs 2012 söykü zirvesi'nde özel ahşap piposu; kaliteli, yurtdışından özel getirtilmiş tütünü ve muhteşem işlevsel pipo aparatı, kaşığı ile pipo içmenin püf noktalarını ve inceliklerini sabır ve itina ile göstermiş; edebi sohbete kattığı elma aromalı tütün dumanlarıyla sohbetin etkisini zihin yanında duyularda da arttırmış, yazardır. en içten saygılarımızla şükranlarımızı sunmak; acemi pipo severin gönül borcudur. sözünün eri ve incelikli bir yazarmış.

not:ben de sözümün eriyim. saygılar efendim.*
#9586682 yazısıyla beni iş yerindeki masamdan kaldırıp tuvalete gidip bi sigara yakmama sebebiyet veren ve hıçkıra hıçkıra ağlatan yazardır. Allah geri de kalanlara can sağlığı versin. Babanın mekanı cennet olsun güzel adam.
yazdığı yazılar buram buram kalite kokan, Ayrıca sözlükte dördüncü yılı olması rağmen nickaltı neredeyse boş olan, ve buradan da dünyevi şeylere önem vermediğini belli eden yazar