bugün

"get this fuckin six pack so we can watch finals" şeklinde evine gelen misafire iş yaptıran adamın tabiki kaslarını değilde biraları getirde bi 2 sohbet edelim nfl finallerini izleyelim amaçlı söylediği sözdür.
tüm insanların yaptığı en büyük yanlış ağırlıksız sadece mekik çekerek six pack yapmaya çalışmalarıdır.
arkadaşlar six pack ağırlıksız sadece içerden şekil alır ama büyümez büyütmek için ağırlıkla yapılan karın hareketlerine yönelin.
sonra gelsin adriana lima lar gitsin kate upton lar. mesela şu an ben six packim sayesinde londrada bir ünlü ile yatıyorum..

bağcılardan gönderildi
şahane gruptur. Canlı dinlenmelidir.
Bizdeki adı baklava olan 6 göğüs kası.
sahip olmak uğruna mc.donald's'ın yolunu unuttuğum vücut nirvanası.
sırrı yoktur. basitçe uygulanabilecek diyeti vardır.

sabahları yulaf kepeği ve 4 yumurta.(biri tam kalan 3 ünün beyazı)
sebze ve light peynir.
light süt.

ara öğün bir avuç çiğ badem.

öğlen
150 gr tavuk göğsü,kırmız et veya balık.
100 gr pişmiş bulgur yağsız ama.
salata.

ara öğün 1 elma.

akşam
öğlen ile aynı olabilir yada kombinasyonu değiştirebilirsiniz.
salata yatana kadar serbest.
light yoğurt yiyebilirsiniz son öğünde.

bu yağ oranı %20 ve üstündeki kişiler için çok etkili bir diyettir.

egzersiz içinde taktik isterseniz yazın gençler.
şarkılarına bayıldığım müzik grubu. hep cover yapıyorlardı fakat şimdi kendi müziklerini çıkarmışlar. gelecek vaad eden ve dinlemenizi tavsiye ettiğim müzik grubu.
bkz https://www.facebook.com/sixpacklive
sex pistolsu andırdı.
koşu şart. yağlar eritilip daha sonra bölgedeki kaslar ortaya çıkartılıp üzerinde çalışılmalıdır. şiş bir göbek ile olmaz.
Baklava.

Istırırım yalarım bile.

Gercek baklavayı yanlış anlaşılmasın diyetteyim de
Türkiye'nin en güzel gruplarından biri olmuş bunlar. Funky jazz tarzları çok tatlı çok.
Şu şarkıyı dinleyin çabuk, herkes dinlesin. Klibi de izleyin çünkü ışık, tonlar, kostümler ve çekimler falan çok güzel lan.
https://youtu.be/mxJIThv__aE

Valla izban mizban dinlemeden kopuyorum şu anda *
güzel çalıp söylüyorlar.
https://www.youtube.com/watch?v=g1iOn4_11ew
aslinda her insanda olan ama gun isigina cikmasi bayagi bir ozveri isteyen kas grubu.
Düzeni ve spor ritmini kaybettiğiniz an ufaktan kaçmaya başlar.

O yuzden sıkı calistiginiz ve su oraniniz en az oldugu dönemde bol bol fotograf cekin.

2 haftada isler kotulesebiliyor.
gerçekten gerekli olmayan hede.

zeki olun zeki.
kasınız six packiniz şeyimde değil.

zeka lazım!!!!!!
sebebini bilmem ama çok da önem vermiyorum buna.en çok gelişmesini istediğim kaslarım omuz ve triceps. ikisine de hayranım.
Bence erkeklere de kızlara da çok yakışıyor.

Spora yoğunluk verdiğim nisan-mayıs aylarında üstte iki tane baklavacık beliriyor ama sıkı bir diyet yapmadığım için tabii ki çabucak kayboluyor..
Kisin yapilan kilo alma yaglanma diyetinde genelde kaybolan,hatlari yumusayan;

Yazin ise harita gibi en ince ayrintisina kadar ortaya cikardigim kas grubumdur.

iyi bir six pack'in temel gereksinimi iyi beslenmedir.Kisin mutlak surette kas gurubunu arttirmak ve yaglanmak yazin ise bu yagi atip su kaybiyla birlikte kalani ortaya cikarmak lazimdir.
Adına şiirler, şarkılar yazmam gereken kaslarım. iki gün önce gece maç yapıyoruz kaleciyim, rakip ile karşı karşıya kalmış ne yapacağını kestirmeye çalışıyorum. Bir metre aramızda mesafe kaldıktan sonra rakip futbolcunun önüne tıpkı bir buffon edası ile yatıp uzandıktan sonra karnımda şiddetli bir ağrı hisettim. Rakip futbolcu çok kısa mesafe olmasına rağmen çok kuvvetli bir şut çekmiş ve karnıma gelmişti. Bir süre nefesim kesildi, gözlerim karardı. Hatta 20 saniye konuşamadım. Arkadaşlarım bir şeyin varmı sorusuna verdiğim cevap; böbreklerim patladı herhalde dedim. 5 dk sonra hiç bir şeyim yoktu. Çünkü gelişmiş karın kaslarım sayesinde şiddetli darbeden kurtuldum.
https://www.youtube.com/watch?v=WGyV8frd_D8
karı gibi diyet yapanlarda görülür.
erkek gibi antrenman yapanlarda gorulur. sahsimda ise eight pack olarak vuku buluyor.
1- 6'lı bira paketlerine verilen isimdir.
2- vücut geliştirmede abdominal dediğimiz bölgede oluşturulan baklava biçiminde 6 parçadır. Gereksizdir.
nam-ı diğer baklava.

aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz. bana bir tane yetiyor.
görsel