bugün

reklam kültürünün aşıladığı gereksiz şeylerden biri. hayır hayattaki tek amacı karın kası yapmak olan adamlar var. halbuki ufak egzersizlerle biraz esneklik biraz da güç sağlandı mı yeter insana.
Son 2 elemanı ekledik mi , 6 tane olacak . çalış çalış .
sanırım ben de hiç çıkmayacak olan kas grubudur. Not: 1.86 boy 80 kiloyum her türlü kas calıstım sporda ama karın kasına gelince üşenir olup eve gidiyorum arkadaş...
gereksiz olandır. hiç uğraşılmaması gerekendir. bir bmw yeter.
sırrımı açıklıyorum madem. sabah kalkar kalkmaz yüzünü bile yıkamadan 15 20 25 30 şeklinde mekik çek. sonra yatar pozisyonda ayaklarını 10 cm kaldır ağrıyana kadar bekle.
3 yerden etkili. 1)daha az yemek yiyorsun 2)mide istediği kadar büyüyen bir organ ve kas içerisinde hapsediyorsun sabah sabah 3)egzersiz olarak zaten geliştiriyor
çok iyi bir çalışma sonucu oluşabilen kas grubu. aynı zaman da çıkarması çok zor olan kas grubu. tabii daha hızlı sonuç elde etmek için protein tozu vb. alınabiliyor.
olanı olmayanı döver. *

görsel
(bkz: six packlava)
vücut yağ oranı %15'in altına düşen kişiler tarafından her an her yerde sergilenebilirler. *

sergilemezlerse ağlarım. :(

görsel
http://www.olcayakcabelen...aketi-degilmiydi-yaa.html
erkeklerde göbek olması gereken yerde bulunan kas yığını.
kiminde baklava kiminde şekerpare.
sergilenebilmesi için yağ oranının taş çatlasa %11-12 olması gerekendir. % 15 ile vücut genelindeki kaslarınızı bile hakkıyla sergileyemezsiniz.
bahsedildigi gibi cikarilmasi cokda zor olmayan bir kas bolgesidir. gerekli olan yalnizca kilolu olmamak ve vucutta bulunan yag kitlesini olabildigince en aza indirmek. bunun yaninda duzenli egzersiz ve diyet yapildiginda altili karin kaslari ortaya cikar. tarlada sadece tirpan, orak, kazma vs. kullanarak, hayati boyunca ne bir spor salonundan iceri girmis ne de bir egzersiz aletini eline almis insanlarin six pack sahibi olduguna taniklik ettim. onemli olan beslenmeye dikkat edip kasi calistirmk.
olanı olmayanını döver her zaman, kıps! ;)

görsel
spor salonunda değil de mutfakta yapılan kas grubudur. diğer kas gruplarından farklı olarak yağ oranının az olması bu kasları belirgin hale getirecektir. ayrıca altın bilgi; mekiğin karın eritmeye katkısı yoktur, mekik o kasların gelişmesini sağlar. ancak onları ortaya çıkarmak için yağ ve şeker açısından düşük bir diyetle gerekir. belirli bir süre vermek mantıksızdır. herkesin bünyesi aynı değildir. ama asla pes edilmemesi gerekir. hem sağlıklı hissettirir, hem de özgüveninizi arttırır.
erkeğin en okşanılası yeridir.

şunun gibi;

görsel
Halk arasındaki adı baklava olan fiziksel oluşum.
sadece egzersizin yetmediği yağ oranıyla savaşınızın da büyük önem arz ettiği ve hakkıyla yapabilen de gerçekten güzel görünen kas grubu.
öte yandan sadece 1 ay beslenmenize ve egzersizlerinize dikkat etmezseniz hemen size veda edebilir bu arkadaşlar.
Altılı bira paketi

(bkz: işler güçler)
henüz yapmış olduğum oluşumdur.

önce bir miktar yağ bırakılır, ağır egzersiz yapılır. 6lı bebekler göründüğü zaman uygun diyet programıyla yağlar atılır.

ve meonardo mi maprio gibi bir six packe sahipsiniz hayırlı olsun.
karnımda bulunan hede.
karın kası.
altili bira pakedi.
Geç keşfettiğim için kendime kızdığım efsane grup.
Şarkıları kendi soundlarıyla yorumlamışlar. Canlı dinlemekte fayda var.
Biraz funk biraz jazz derken dinlemeye doyum olmuyor.
Dağlmamaları şartoğluşart!

http://www.youtube.com/watch?v=g1iOn4_11ew
altılı bira paketi.