bugün

pek cool bir yontem olmasa da hacamat yaptirmaktir.
kesinlikle kozmetik ürünleri kullanmak değildir. kullandım bir şey olmadı diyenlere kulak asmayınız daha kötü olacaklar.
Büyüyün.
Çare aramakla olmaz.

Baktın olmadı diş macunu sür.
6 aydir sivilce hapı kullanan biri olarak söylüyorum suratimda hic bi sey kalmadi. Kesin olarak kurtuldum ve bu surec icinde hic sivilcem cikmadi.
Kesinlikle aynaya bakmayin yüzünüzü bol bol yikayin sakin sivilceyle ugraşip yara yapmayin yoksa bi sonraki sivilce ile daha fazla yara oluşur izler geçmez.
(bkz: sperm maskesi)
Sivilcenin olduğu bölgeye bebek pudrası.
sözlüğün meleklermekanı.com'a dönüştüğü başlıktır.
20' li yaşlardan sonra geçiyor, kafaya takmamak en iyisi. barışık olun kendinizle. kimse sizin umurunuzda değil, sizde kimsenin umurunda değilsiniz. bunu unutmayın.
Ölümdür.
Buraya yazamayacağım kadar iğrenç esprisi yapılırdı bunun.
Ayrıca da yağlı yemeyin ve evet ergenlikten çıkınca otomatikman geçer.
Limon yada 50 gr saf etil alkolün içine üç adet aspirin ez karıstır üç gün ara ara çalkala üç gün sonra beş gün boyunca günde iki kez sivilcelerin üzerine bu karışımı pamukla tampon yap .
çok eskiden pudraya limon sıkıp sürüyordum, işe yarıyordu.
Reocctan.
Hiç bir fikrim yok . Yüzümde hiç sivilce çıkmadı. Birazcık tecrübe edinmeliyim bu konuda (bkz: Keşke bir sivilcem olsa).
Güzel bir sevgili edinip bol bol sevişmek.

Sevgiliniz olursa hem kendinize bakarsınız hem de yastığınızı yorganınızı biraz daha sık değiştirip, saçınızı daha çok yıkayıp yağlardan kurtulursunuz. Sevişmek de mutluluk verir.

edit: ne çok sivilceli ve abazan tip varmış sözlükte. eksile eksile bitiremediler.*
ibrahim saraçoğlu-lavanta sabunu.
Abi suratın yağlıysa çok güzel ve basit bir çözümü vardır. Bu reklamlarda aman suratınızı kurutur bu denilen diğer sabunla suratınızı günde 2 kere yıkayın. Yani elinizi yıkadığınız sabunlarla yıkayın.
kafayı kesip atmak.
sebamed'in sivilceli suratlar için bir sabunu var. bu sabunu alın düzenli olarak her gün sabah akşam kullanın. bir ay içinde etkisini çok net gösterir, sabırlı olun.
bol bol su içmek ve fazla yağlı yiyecek tüketmemek.
Resmicelere geçmektir.

Çok özür dilerim. iğrencim.
Yüzü yakmak.

Bildiğin yüzünü 2. Derece yanık teşhisi konulana kadar yak, erit.

Sivilce çıkarsa şerefsizim.
Lise yıllarında en büyük tartışma konularimızdan biriydi. Yüzünde hiç sivilce olmayan bir arkadaşımın dediğine göre, elinize boşalıp suratınıza Sürmeniz işe yarıyormus. Ben denemedim tabii ki patlatmak daha keyifliydi.
Vallahi hiç çıkmadığı için bişey diyemiycem. Bir kere bile denk gelmedim çıktığına bakımlı olursan bişey çıkmıyo.