bugün

Alevi değilim. insanım ve o yakılanlar ve aileleri için çok üzülüyorum, bugün o eski videoları izledim nasılda yakın yakın diye nara tutmalar ve alkışlamalar var. Eğer o yakanlar , sebeb olanlar ve engel olmayanlar, aynı şekilde acı çekip ölmezler ise ( bu dünyada ) bende ne bu dine inanıyorum nede Allah ın adaletine.
Bir ırkçıyım lakin en has düşmanımı bile yakamam.en doğal şeydir. Yanarak ölümün düşüncesi bile kötüdür.zaten onlara kabir azabı yoktur.
insanlık denilen mezbaha da iyilik serpintilerinden yoksun olmak demektir .
(bkz: Orospu çocuğu olmak)
o sorumluların ve alkış tutanların büyük çoğunluğu yaptıklarının ne büyük bir hayvanlık olduğunun farkındadırlar. bugün, bu felaketin baş mimarları ölmüş, öldürülmüş önemli basamakları, aracıları da ölmekten beter olmuş ve ömürleri bitene kadar o sorumluluğu ve yükü taşıyacaklardır. "acaba ahirette bağışlanacak mıyım? "endişesi onları cehennemin dibine götürmeye yetecektir.
alevi kardeşlerim müsterih olun. intikamınız alınmıştır,hatta alınmaktadır. daha zaman lazım,çok hayvan var.
O an video çeken orada nara atanların bulunmasını istiyorum, orada alkış tutup eli benzin bidonları ile gezenlerin, kısacası orada art niyetli bulunan herkesin acı çekmesini, oradaki yanan insanların ve ailelerin çektiği acıların 10 katını çekmelerini istiyorum.