bugün

görsel

resimdeki şahsiyet ile güzel uyuşan cümle.
cs dili ile.
aslında bir türlü öküzlere anlatamadığımız durumdur. o bir sis bombası değil flashbang'tir. patladığında parlak bir ışık ve ses çıkartır, hem kulağı çınlatır hem de gözü geçici olarak kör eder. kardeşim mantığınız da çalışmıyor: nasıl bir sis bombasıdır ki bu sadece bakanı kör ediyor.*
muhteşem inci capslerinden sadece biri.
oyun bittikten sonra da şerefsizim wall vardı diyecek şahsiyetten çıkan cümledir.
donanımları yetersiz olan bilgisayarlarda oynayan adamdan çıkacak cümledir. sis ile beraber işlemci ve ekran kartına yük biner ve oyun görüntüleri titreyerek gelir. insan sinirlenir haliyle.
counter strike atasözüdür.
inci sözlük repliklerinden bir tanesidir. her seferinde o capsi gördüğümde gülerim sözlükteyken.
cafedeki ergenin isyanı. topunu asmak lazım.
adamın tipini gören kızlarin aşık olmaması imkansiz.

tepkileri de :
(bkz: Gözlüklerini yerim senin sisçi)
son zamanların en fazla kullanılan laflarından birisidir. yine inci klasigidir. bi çok swf ve capslerine gülmemek elde değildir.
bir diğer varyasyonu için,

(bkz: wall kapa oc)
bıçaklarla geliyoruz denir fakat bi o.ç vardırki silahını ateşler ondan sonrası çorap söküğü.
eski bri cs'ci olarak insanların flahbang'le smoke grenade'i karıştırmalarına üzüldüm.

söz konusu sis, smoke grenade'den yani, sis bombasından gelen sistir.
görsel
görsel
görsel
görsel
gibi örnekleri olan.
birkaç örnek vereyim;

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
ergen grubun cs oynarken birbirleriyle anlaşma dilidir. O an hiçbir cümle o yegane cümlenin yerini tutamaz.
counter strike adlı oyunda kullanılan klasik bir... deyim diyelim artık.
artık ota boka yazılan ve sıkan replik.

(bkz: caps sıçma oç)
türevlerinin orjinalinden daha çok güldürdüğü bir inci sözlük mottosu.
"sis bombası kullanmak yasak güzel kardeşim" anlamına gelen counter strike kısaltması.
- kime diyorsun lan , ben mit'im olm, bulur sikerim seni.. *
+ yok be abi yanlış yazmışım ben öç basıp mermi alacaktım. *
diyaloglara sebep olan counter strike ayıbı.
incinin bokunu çıkardığı bir capsdir. her şeyin tadında güzel olduğunun kanıtıdır.
internet cafelerde geçen diyalogtur.
internet cafelerde geçen diyalogtur.
gözlüksüz halini merak edenler için;
http://galeri.uludagsozlu...C3%BC-ver-o%C3%A7-192680/
güncel Önemli Başlıklar