bugün

bırakın hissettiği gibi yaşasın denilesi kızdır. o kız tombul tombul bacakları da olsa eteğin kendisine yakıştığını düşünüyorsa onunlada duyar kendinde güzellik hissini. erkeklerde genel olarak sarı saça duyulan ilgi nedeni ile kaşları kapkara esmer hatunlarda saçını sarı yaparsa olacağı budur. kirpinin kendisini pamuk yumağı gibi görmesi misali..
sarışın olunca zaten otomatikmen güzellik sırasına giriyorsun erkek milletinin gözünde sıfatınıza bakmasına gerek yoktur, bazıları gerçekten güzeldir onları aradan çıkartırsak, sırf sarışın olduğu için kendini güzel sanan kız halt etmiş kızdır.

bir de sarışın olunca güzel olucam sanan kızlar vardır, yapmamlılardır etmemelilerdir, herkeze sarı renk gitmez, güzel olayım derken çingene gibi gözükürler halbuki doğal halleri daha güzeldir *, yakışana çok pis güzel yakışır o ayrı mevzu.
işte bu yüzden çoğu zaman 'sarışınlar aptaldır' demelerini doğuran kızdır. gel de aptal deme işte.
sırf sarışın olduğundan erkekler tarafından tek geçilip güzel sanıldığı için doğal olarak doğru düşünen kızdır.
burası türkiye olduğu için doğaldır. erkeklerde sarışın takıntısı diz boyu. ama unutmamak lazım ki;
her güzel sarışın değildir.
her sarışın güzel değildir...
ya o değil de * güzelliğini sarışın olmasına bağladıgını kim söylemiş diye merak ettiren kızdır.
elemanımız gidip kıza "evet sen kendini güzel sanıyorsun, farkındayım, ki ben zaten herseyin farkında olurum bilirsin, ama tam olarak hangi özelliğinden ötürü kendini güzel sanıyorsun, de hele bana" demişse, ve kızımız da "sarısınım ya ondaaann" demişsse olabilir tabi.. düşünemedim..
(bkz: kendini nimetten sayan fasulye)
(bkz: ben bir bakışta adamın ciğerini okurum)
(bkz: sen kendini güzel sanıyorsun)
(bkz: anlam verilemeyen başlıklar)
(bkz: arkadan liselik önden müzelik)
sarışın kızların yerlere göklere sığdırılamayan müthiş varlıklar olduklarını sanan erkeklerin sayesinde sayıları günden güne artan kızlardan biridir. yapmayın beyler, suratı * göte benzeyen sarışınlar da gördüm. gel vazgeç bu sevdadan yurdum erkeği... kumral sev, esmer sev. *
dünyanın en büyük yanılgısını yaşayan kızdır. ama bu onun suçu değildir sağolsun türk erkeklerimiz sarışın sever insanlar oldukları için o kızcağız da saçımı boyarsam beni de beğenirler diye düşünmektedir ama herkes anna kornikova ya da shrapova olamamaktadır ah kızım uyan artık.
kayseride tam tersi olan olaydır.kayseride sarışın olan kızlar kendini çirkin hissederler.
(bkz: esra ceyda kardeşler)
aptaldır.
sarışın ve aptal tanımlarını yan yana göre göre artık harbiden aptal bir hal almış ve kendini güzel sanmaya başlamış kızdır. aslında gerçekten aptal veya gerçekten güzel olabilir.
saçını sarıya boyatmak için yırtınan kızdır ayrıca. sarışın olunca erkeklerin ona hasta olacağını sanır, ama bilmez ki sarardığında ona aptal gözüyle bakıldığını.