bugün

nam-ı diğer, ishak efendi... sözünü sakınmaz; yeldeğirmenlerinin pervanelerine somak çokmak suretiyle yelin yelden ibaret olduğunu, yellenenlerin de fasafiso olduğunu ifşa etmektedir... hangi kültürde olursa olsun, bu tavrın karşılığı onursal bir aristokrasidir elbet, sir ya da hidalgo ya da kraldır -tabii ki gönüllerde sadece, tiranlıklardaki muadili bir çıbanbaşı olsa bile- .
3. arkadası olmaktan şeref duyduğum yazar. *
hangi nedenle çaylak olduğu bilinmeyendir.

biraz beyin jimnastiği yapalım...

mustafa kemal atatürk başlığına zapata'dan alıntı bir sözü entry olarak girdiği için olabilir. bak dostum, demokratik-sosyal bir hukuk devleti olabilir yaşadığımız vatan * ama bazı dokunulmaz tabularımız vardır. dokunursan dokunurlar.

pkk için bazılarının masturbasyon aracı demiş. ahan da başka bir tabu. bırak çaylaklığı linç edilme sebebi.

80 lik ingiliz karısı ve 20 lik kürt genci başlığında sözlükte ki faşist düşünceleri teşhir edip halkların kardeşliğinden falan bahsetmiş. bre zındık sıkıyorsa sokakta de. adamın götünden kan alırlar kaaaannnn.

offf daha fazla sayamıycam. haketmişsin oluummm sen çaylaklığı. az bile yapmışlar. ben olsam yaş meşeyle sırtına sırtına vururdum vallah. vallah deyince de bozulmusundur sen. pis ateist, deist, budist, mozaşist, fetişist!!!
*
ölüm çaresiz kalıp
çığlıklar attı arkasından...

çok acıyor be çok...

(bkz: kahramanlar ölmez halk yenilmez)
sanırım tanrı olarak turan dursun'a inanıp tapan bir yazar arkadaşımız... her şeyin kaynağı turan dursun'dur diyor durmadan.

kaynak: üzerinde oturuyorum...

not: kimsenin inandığına saygısızlık etmem, benimkine mensup olmadığı halde dil uzatmadığı sürece...
şakacı, okurken vucudumuzdaki her kası çalıştırıyoruz o derece komik.. allah başımızdan eksik etmesiz..
vatan millet sakarya edebiyatı edebiyatından ziyadesiyle ekmek yemiş ve yemeye devam edecek yazardır. kendisini az biraz mantık ve sağduyuya davet edicem ama işi çıkıcak gelemeyecek biliyorum. sallayın gitsin o vakit.
(#3927583)şöhret peşindeki kullanıcı. öpeyim de geçsin.

edit: gelen eksilere bakılırsa arkası kalabalık sanırım. korktum lan.
iyice saçmalamış yazar. tamam bizde karşıyız ırk ayrımcılığına ama olmayan soykırım için yas tutmamızı isteyen, ortalığı geren başlık açmaya ne gerek var. çok meraklıysan alırsın bandını sen izlersin maçını. herkes kendi adına konuşsun.
ermeniler siyah bant takarak çıksın diye bir tepki verilirse şayet kendisine, büyük ihtimal faşist damgası yenilir tarafından. evet ota boka faşist demek bu olsa gerek!
msn e girmek yerine burada durup eğlenen yazar. *
(bkz: sazan avı)
itüsözlük'te duffy nickini kullanan yazar.
milliyeti ; türk ,kürt, ermeni, çerkez ve laz olan arkadaşım. * *
ermeni olduğunu orada burada zikretmekten zevk alan yazar. ondan sonra aldığı eksileri, aldığı ayarları "ermeniyim ondan yapıyorlar" diye yutturacak. işin fenası biz de yutacaz lan! afrika opalak antiloplarının nesillerinin tükenişinden bahsederken bile "ha bu arada ben ermeniyim" demenin manasaı nedir. bunu yapanın amacı ne olabilir az çok anlayabiliyorum artık.
size çok gaz vermişler adamcıklarının naçizane örneği yazar. ideolojik saplantılarından kurtulmasını diliyoruz.
hangi yazısında "ben ermeniyim" ifadesini kullandığını merak ettiğim yazar. ermeni olabilir, olmayabilir ama hiçbir entrysinde daha ermeni olduğunu belirten bir ifade göremedim. bazı fikirleri olduğu için "ermeni" damgası vuruluyorsa (allah kimseye öyle damga vurdurmasın, ne feci şeydir ermeni olmak) diyecek bir şeyim yok tabi.
ermenistan türkiye maçı sonrası "iyi maçtı ama keşke şeref golümüzü de atsaydık" demiş yazardır bu ifade ile ermeni olduğu sanılmış ama sonra durumun "ben ermenistanı destekliyorum. ama ermeni değilim. bakın ne kadar farklıyım" tipinde başka bir saçmalık olduğu anlaşılmıştır.
çekinmeden hakaret eden yazar. gayet özgürdür bu. solcudur falan bir de kendi çapında.
imralıdakinin avukatlarıyla fena halde benzerlik gösteren yazar. hukuk okuyor sanırım. dağ hukuku.
bazi yazarlar tarafindan etiketlenen yazar.

tabii, ozgurlugun bedeli bu.

(bkz: ne oldugu herkes tarafindan bilinen yazarlar)
helal olsun yazardır. evrim konusunda kafamdaki tanımla aynı sözcükleri kullanarak sığ düşünceler kalıbı ile tanım yapmıştır. aynı frekans bu olsa gerek.
(bkz: #3731924)
(bkz: klavye delikanlısı)
bluevelve'nin kankası olabilecek yazar. belki de kankasıdır bilmiyorum.
farklı yazıları ve tarzı ile; seveninin de, sevmeyeninin de, sürekli takip ettiği
bana göre istediğini çok net olarak yazan ve çok sistemli olarak düşünen gerçek bir yazar. *
yandan yemiş yazarlar topluluğu'na başkanlık edebilecek yegane yazardır.

edit: ne oldu zoruna mı gitti ayzekciğim???
güncel Önemli Başlıklar